Dane kontaktowe

VIPPO.PL

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
mazowieckie, Polska

vippo.pl

NIP: 5272801231

O VIPPO.PL

VIPPO.PL to założona w 2017 r. pozabankowa instytucja finansowa o fintechowym zacięciu. Działamy w obszarze consumer finance – naszym pierwszym produktem były szybkie pożyczki ratalne online. Pracujemy nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami finansowymi dla naszych obecnych i przyszłych klientów. 

Realizujemy projekty, stosując metodologię agile i waterfall, a także narzędzia takie jak MS Planner, Teams, DevOps Azure. Wykorzystujemy rozwiązania platformy Microsoft Azure.  

Jesteśmy obecni w Polsce, a także w Hiszpanii przez naszą spółkę zależną Dindin.es, specjalizującą się w niskokosztowych, krótkoterminowych pożyczkach. W planach mamy dalszą ekspansję do krajów Ameryki Łacińskiej.  

Tworzymy firmę, która etyczne działanie ma wpisane w swoje DNA. Uczciwość, odpowiedzialność i transparentność to wartości, którymi kierujemy się na co dzień.  

Ekipa Leona

Jesteśmy ekipą Leona – sympatycznego kameleona z naszego logo. Chcemy być firmą, która dopasowuje swoje rozwiązania do potrzeb klientów tak samo naturalnie, jak kameleony dopasowują się do otoczenia.   

Wymyślamy nowe produkty finansowe, dzięki którym finanse osobiste będą prostsze i bardziej przyjazne dla użytkownika. Dlatego szukamy ludzi o otwartej głowie, którzy chcą współtworzyć innowacyjne usługi online.  

Ekipa Leona to zespół zgranych i sympatycznych ludzi – ekspertów w swoich dziedzinach. W jednym miejscu zgromadziliśmy specjalistów od finansów i usług finansowych, IT, prawa, digitalu i komunikacji.  

Czego oczekujemy od naszych pracowników i współpracowników? Oprócz kompetencji i doświadczenia, cenimy otwartość, odpowiedzialność, kreatywność, elastyczność, umiejętność pracy w grupie i poczucie humoru.  

Co zyskujesz pracując w VIPPO.PL?