Dane kontaktowe

Vincent Boulangerie Patisserie Sp. z o.o.

Białostocka 42/44
03-741 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vincentcafe.pl

NIP: 1132696594

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

Vincent Boulangerie Patisserie to piekarnie, cukiernie i sieć wysp gastronomicznych oferujących tradycyjne francuskie pieczywo i niepowtarzalne wypieki według starannie opracowanych receptur.

Założycielem piekarni Vincent jest Vincent Gauthier: „Stworzyłem Vincent Boulangerie Patisserie, żeby dzielić się przyjemnością, dobrym pieczywem, croissantami i wieloma pysznymi rzeczami zrobionymi dla naszych gości z najlepszych składników, żeby mogli się czuć każdego dnia jak w święta!”

W 2008 roku została otwarta pierwsza piekarnia „Vincent” w Warszawie. Dzisiaj Vincent, to sieć szesnastu lokali, w których można skosztować smaków prawdziwej francuskiej kuchni: francuskich bagietek, croissantów, słodkich wypieków i naszej mieszanki kawy, jak również dań lunchowych takich jak: quiche, wrapy, kanapki, a wieczorem spędzić czas z przyjaciółmi przy winie i francuskiej muzyce.

FRANCUSKIE SMAKI W WARSZAWIE

Marka Vincent to tradycyjne wypieki, w które codziennie wkładamy profesjonalizm i pasję, tak aby zadowolić każde podniebienie. Produkty tworzymy tylko i wyłącznie z najlepszych składników dostarczanych do naszych piekarni od starannie wybranych dostawców. Zarówno nasza francuska piekarnia, jak i cukiernia, to produkty tworzone na światowym poziomie. Dzięki zastosowaniu samych naturalnych składników, bez spulchniaczy, sztucznych barwników i sztucznych kwasów przyspieszających fermentację staliśmy się wiodącą marką na rynku piekarniczo-cukierniczym.

PRACUJ W NASZEJ EKIPIE

Wierzymy, że to co do tej pory osiągnęliśmy to zasługa naszych pracowników, którzy dzięki profesjonalizmowi i zapałowi do pracy tworzą nastrój i niepowtarzalny klimat naszej firmy.

Przede wszystkim cenimy sobie dobrą atmosferę opartą na współpracy. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania, by móc się rozwijać i być jeszcze lepszym. Stawiamy na jakość i smak naszych produktów. Działamy z pasją, lubimy to co robimy, szanujemy ludzi i rozumiemy ich potrzeby.

Vincent Boulangerie Patisserie daje możliwość pracy zarówno na produkcji, jak i w sprzedaży. Zatrudniamy na takich stanowiskach jak: piekarz, cukiernik,  magazynier, manager, sprzedawca, barista i w dziale administracyjnym.

Wszyscy nasi pracownicy mają możliwość próbowania najwyższej jakości francuskich produktów i mają przede wszystkim realny wpływ na sposób działania naszej firmy.