Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

VIGO System S.A.

Poznańska 129/133
05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, Polska

vigo.com.pl

NIP: 5270207340

Poznaj VIGO System SA

Jesteśmy światowym liderem w produkcji niechłodzonych, fotonowych detektorów promieniowania podczerwonego o szerokim zastosowaniu w przemyśle i badaniach naukowych.

Własne laboratoria badawcze umożliwiają nam ciągłe doskonalenie technologii oraz produktów i uzyskiwanie parametrów nieosiągalnych dla konkurencji.

Bliska współpraca z uczelniami i instytutami naukowo - badawczymi pozwala nam na prowadzenie zaawansowanych badań w interdyscyplinarnych zespołach oraz stałe dzielenie się wiedzą.

Zaawansowane technologicznie komponenty VIGO System zyskały uznanie najbardziej wymagających klientów jak NASA czy ESA.  Wśród odbiorców naszych produktów znajdują się między innymi producenci analizatorów gazów, inteligentnej amunicji, detektorów zanieczyszczeń, wycieków gazów, automatyki kolejowej.

Poznaj nasze działy:

VIGO System tworzy 170 pracowników,  w tym ponad połowa to inżynierowie. Przyjazna i zespołowa atmosfera pracy umożliwia kreatywne podejście do stawianych zadań oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Cenimy sobie otwartość, szczerość i pracowitość.  Dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Dział Rozwoju i Technologii

Tutaj powstają nowe produkty odpowiadające na potrzeby klientów. Koncepcje są opracowywanie w zespole badań i rozwoju oraz  technologii struktur, montażu, systemów pomiarowych, detektorów, systemów optoelektronicznych.

Dział Rozwoju Technologii Matrycowych

Zajmuje się stworzeniem nowej rodziny produktów – matryc podczerwieni, utrzymuje dialog strategiczny z kluczowymi partnerami projektów, kluczowymi klientami i dostawcami, tworzy relacjei z innymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi.

Dział Produkcji

Zajmuje się wytwarzaniem komponentów, produktów i półproduktów oraz dba o zapewnienie rozwoju produktów i technologii produkcyjnych w obszarze epitaksji i processingu.

Dział Epitaksji III-V

Wytwarza i dostarcza materiały półprzewodnikowe dla producentów chipów z zakresu fotoniki i mikroelektroniki.

Dział Zakupów i Logistyki

Dba zaopatrzenie produkcji w komponenty, zapewnienie odpowiedniego stanu zasobów w magazynie oraz wysyłkę produktów do klientów.

Zespół Zarządzania Projektami Rozwojowymi

Wspiera proces zarządzania kluczowymi projektami rozwoju firmy.

Dział Jakości

Spełnia wymagania klientów oraz dba o rozwój i zarządzenie systemem jakości.

Dział Sprzedaży i Marketingu

Aktywnie pozyskuje nowych klientów oraz dba o obsługę dotychczasowych.

Kreuje pozytywny wizerunek firmy oraz rozpoznawalność marki produktów.

Dział IT

Zajmuje się naszymi systemami IT - zapewnienia ich dostępność, stabilność, bezawaryjność i bezpieczeństwo.

Dział HR

Doradza i wspiera całą organizację w zakresie najlepszego wykorzystania potencjału pracowników,  dbając o rozwój obecnych oraz pozyskując najlepszych kandydatów. 

Księgowość

Tutaj powstaje sprawozdawczość rachunkowa i  podatkowa. Obsługa kadrowo płacowa firmy oraz obsługa procesu pozyskiwania i rozliczania funduszy należą również do zadań działu.

Administracja

Zapewnienia właściwe utrzymanie infrastruktury ogólnofirmowej, zgodność z wymogami BHP i Ochrony Środowiska.

VIGO System na sportowo

Wspólnie pokonujemy wyzwania zawodowe. Lubimy nie tylko razem pracować ale też wspólnie spędzać czas po pracy. Poza rozwojem zawodowym dbamy również o kondycję fizyczną. Razem wygrywamy ekstremalne wydarzenia sportowe, startujemy w maratonach i wędrujemy po górach. Wiemy, że wiele przeszkód można pokonać tylko w zgranym zespole.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)