Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Viessmann Technika Grzewcza

Jaworzyńska 289
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska
Telefon: 662 313 000

NIP: 6912043634

Viessmann

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych na świecie. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, a obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, składa się z 23 spółek produkcyjnych w 12 krajach, spółek i przedstawicielstw handlowych w 120 krajach świata.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład produkcyjny w Legnicy

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz politykę jakościową, która zakłada:

 • Absolutne zadowolenie klienta
 • Minimalizacja błędów i ryzyk
 • Poszanowanie środowiska naturalnego i zasobów naturalnych
 • Rozwijanie poczucia współodpowiedzialności pracowników za jakość.

Zakład produkuje rury miedziane oraz kable, wiązki kablowe i szafy sterownicze na potrzeby wszystkich zakładów grupy Viessmann.

Ponadto w chwili obecnej uruchamiamy produkcję podzespołów do pomp ciepła.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, nie zastanawiaj się, aplikuj!

Nasze wartości

W roku 1966 po raz pierwszy sformułowano Zasady Przedsiębiorstwa Viessmann. Były one i są nadal ważnymi drogowskazami na drodze do naszego sukcesu. W związku z obchodzonym w 2017 roku Jubileuszem 100-lecia założenia firmy oraz rewolucyjnymi zmianami środowiska gospodarczego i społecznego spowodowanymi digitalizacją, zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Viessmann. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, po starannym dopasowaniu, wciąż wskazują kierunek naszych działań na rynku.

 • Wspólnie
  Pracujemy razem, jako poszczególne osoby i zespoły, przyczyniając się do osiągania wspólnych celów. Hasło to podkreśla również ścisłą współpracę Viessmann z partnerami rynkowymi.
   
 • Odpowiedzialnie
  Wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów, dbamy również o najwyższą jakość produktów i usług. Promujemy wykorzystywanie energii odnawialnej wprowadzając na rynek nowoczesne, efektywne i energooszczędne rozwiązania.
   
 • Innowacyjnie
  Zmiany są dla nas motorem rozwoju. Cyfryzacja oraz transformacja energetyczna to największe wyzwania naszych czasów - jesteśmy przekonani, że spełniamy wszelkie warunki, by stawić im czoła.

Zrównoważony rozwój

Viessmann, jako firma rodzinna, zwraca szczególną uwagę na odpowiedzialne i długofalowe działania; zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zrównoważony rozwój oznacza dla firmy Viessmann osiągnięcie idealnej harmonii pomiędzy ekonomią, ekologią i odpowiedzialnością społeczną w całym przedsiębiorstwie, tak aby sprostać aktualnym potrzebom, nie oddziałując jednocześnie negatywnie na warunki życia przyszłych pokoleń

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)