Dane kontaktowe

Vienna House Easy Cracow

Przy Rondzie 2
31-547 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 6760016518

KIM JESTEŚMY?

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Vienna House to największa austriacka grupa hotelowa z 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu  hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na  www.viennahouse.com  

Vienna House jest rodziną składającą się z ponad 50 hoteli o silnych, wspólnych wartościach. Działamy w sposób naturalny, zawsze szukamy nowych dróg, kroczymy nimi z finezją i dążymy do jednego celu - dawać radość!

Vienna House Easy Cracow  jest lokalnym gospodarzem. Stawia na swobodny wystrój, niezobowiązującą atmosferę i naturalność. Hotel tworzy zespół, którego DNA stanowi życzliwość oraz  serdeczność. Hotel położony jest w centrum miasta, nieopodal gmachu Opery Krakowskiej, niedaleko Starego Miasta. Lokalizacja przy Rondzie Mogilskim zapewnia komfortowy dojazd komunikacją miejską z każdego zakątka Krakowa.  

WIERZYMY W PIĘKNO PROSTOTY. „Keep it simple”, ale z zachowaniem stylu, troski o szczegóły i pełnego skupienia. Chodzi o to, by być prawdziwym gospodarzem, a jednocześnie pozostać sobą. Nie zakładać żadnej maski i nie skostnieć w setkach sztywnych standardów. Działamy w oparciu o życzenia gościa. Zależy nam, by pobyt w Vienna House Easy Cracow sprawiał przyjemność i na długo pozostawał w pamięci.

To właśnie kryje się pod marką Vienna House Easy!

NASZE WARTOŚCI

RADOŚĆ- Chcemy przeżyć wspólnie wyjątkowe chwile. Kochamy muzykę, kulturę, modne wzornictwo, jedzenie i picie. Kultura naszej pracy jest źródłem radości: z pełną świadomością przeżywamy nasze życie i każdy jego moment.

FINEZJA- We wszystkich działaniach stawiamy na styl i dobry smak. Kierujemy się stylem wyczuciem taktu i skupieniem na prostych rzeczach w codziennym życiu. Możemy wiele i zawsze chcemy ofiarować to, co najlepsze. Odnajdujemy drogę do serc naszych gości.

NATURALNOŚĆ- Staramy się, aby wszystko było proste. Jesteśmy naturalni i z najprostszych rzeczy robimy coś pięknego. Jesteśmy prawdziwymi gospodarzami z „mentalnością działaczy”.

ODKRYWCZOŚĆ- Wciąż szukamy i odnajdujemy nowe drogi. Kierujemy się niekonwencjonalnym podejściem i reprezentujemy wspaniałą różnorodność nieodkrytych lokalnych przeżyć. Jesteśmy otwarci na nowości i wciąż zmieniamy się na lepsze.

OPTYMALNY KLIMAT PRACY

BŁYSZCZYMY - Kreujemy środowisko, w którym się uczymy, rozwijamy i możemy błyszczeć. Jesteśmy zmotywowani i jesteśmy tam, gdzie możemy otwierać drzwi dla szczęśliwych gości.  

ROZWIJAMY SIĘ- Wykorzystujemy nasz talent i pozostajemy sobie wierni. Motywujemy się wzajemnie,dzielimy się naszą wiedzą i zawsze dajemy z siebie to, co najlepsze. Wyrażamy naszą radość i pracujemy każdego dnia, aby osiągnąć nasze cele- dzięki temu pozostajemy na szczycie.

JESTEŚMY ZORIENTOWANI NA WYNIKI – Myślimy pozytywnie i patrzymy do przodu, z myślą o wspólnym sukcesie. W każdej rodzinie występują wzloty i upadki, ale wiemy, że Vienna House w każdej chwili wspiera nas na wszelkie możliwe sposoby.

MAMY PRZESTRZEŃ DO SWOBODNEGO DZIAŁANIA- Nie zakładamy masek i nie jesteśmy ograniczani przez tysiące standardów. Jesteśmy sobą i codziennie zaskakujemy gości i współpracowników z Vienna House Easy Cracow.  

MY, czyli zespół Vienna House Easy Cracow. Dołącz do nas!

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM TALENTEM NA SWOICH ZASADACH. W Vienna House Easy Cracow możesz pracować elastycznie jeżeli chodzi o formę zatrudnienia oraz czas pracy. Możesz pracować na część etatu, tylko w weekendy albo popołudniami. Wspólnie wypracujemy rozwiązanie, abyś mógł / mogła łączyć swoje życie prywatne z pracą.

Jeżeli czujesz, że Vienna House Easy Cracow to miejsce dla Ciebie - zaaplikuj i daj się bliżej poznać!