Dane kontaktowe

ViCim Poland Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curie 61 c
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.twojakarierazvicim.pl

NIP: 8792561237

POZNAJ NAS

Vicim Poland Sp. z o. o. należy do grupy Visscher-Caravelle Automotive Group która jest  międzynarodowym producentem części do przemysłu motoryzacyjnego, specjalizującym się w produkcji mat samochodowych - tekstylnych oraz mat samochodowych z tworzywa sztucznego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Malezji, Chinach a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje maty dla niemal wszystkich producentów aut. Znajdujący się w Toruniu zakład produkuje maty metodą wtryskową.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka kultura pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, nowoczesne systemy wspomagające zarzadzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji na rynku.  Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery. Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej Grupy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów na rynku.

SPÓŁKI Z GRUPY VISSCHER-CARAVELLE

WARTOŚCI KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

  • praca zespołowa
  • otwartość
  • rozwój
  • rzetelność
  • nowoczesność

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)