Dane kontaktowe

Viatris - Mylan Healthcare Sp. Z.o.o.

ul. Postępu 21 B
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 22 546 64 00

www.mylan.com.pl

NIP: 5252593019

Włącz się w działania na rzecz lepszego zdrowia

W Viatris postrzegamy opiekę zdrowotną taką, jaką być powinna, a nie taką jaka jest. Działamy odważnie i mamy wyjątkowe uwarunkowania, dzięki czemu stanowimy źródło stabilności w świecie zmieniających się potrzeb zdrowotnych.

Viatris umożliwia ludziom na całym świecie zdrowsze życie na każdym jego etapie.

Osiągamy to poprzez:

Dostęp

dostarczanie pacjentom wysokiej jakości leków, cieszących się powszechnym zaufaniem, w czasie i miejscu, w jakim ich potrzebują

Przywództwo

podejmowanie zrównoważonych działań i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w celu poprawy zdrowia pacjentów

Partnerstwo

wykorzystanie wspólnej wiedzy w celu dostarczenia naszych produktów i usług

Viatris w Polsce

Viatris to obecnie jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie. Założona ponad 55 lat temu w Stanach Zjednoczonych, dziś jest zauważalnie obecna także w 36 krajach Europy, zwłaszcza na rynkach Francji i Włoch. W Polsce prowadzimy ogólnokrajową działalność handlową za pośrednictwem centrali w Warszawie. Ogółem w Polsce zatrudniamy prawie 500 utalentowanych pracowników zajmujących się działalnością handlową i produkcyjną.

Działalność handlowa

Firma Viatris obecna jest na polskim rynku od 2008 roku pod nazwą Mylan, rozrasta się o przejęte w 2015 roku od spółki Abbott oddziały jej zorganizowanego przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą leków specjalistycznych i markowych generycznych poza USA a następnie w 2020 o część oddziału Pfizer – Upjohn, wprowadzając w swój portfel produktowy najwyższej jakości specyfiki. I chociaż ciągle można nas postrzegać jako nową markę korporacyjną, to prawdą jest też, że mamy silne korzenie lokalne – dzięki obecności spółki Abbott EPD na polskim rynku od polowy lat 90. ubiegłego wieku, a także w wyniku fuzji i przejęć różnych podmiotów gospodarczych.

Siedziba firmy

Siedziba naszej polskiej centrali mieści się w Warszawie i obejmuje działy handlowe oraz administracyjne, miedzy innymi marketingowy, finansowy, księgowy, medyczny, rejestracyjny, prawny i spraw personalnych.

Sprzedaż

Nasz dział sprzedaży dysponuje bogatą ofertą ponad 100 leków markowych i generycznych oraz produktów dostępnych bez recepty dla najważniejszych wskazań terapeutycznych, w tym leków sercowo-naczyniowego, gastro-metabolicznych, przeciwbólowych, antyretrowirusowych, leków ośrodkowego układu nerwowego, produktów przeznaczonych dla kobiet, a także wielu innych specyfików. W każdej minucie sprzedajemy w Polsce prawie 40 opakowań produktów firmy Viatris. Mamy ambicję zaopatrywania w leki 38 milionów Polaków zgodnie z naszym globalnym celem – umożliwienia ludziom na całym świecie zdrowszego życie na każdym jego etapie. Praca w naszym dziale sprzedaży oznacza konieczność dotarcia do 23 tys. lekarzy i ponad 6 tys. aptek w całym kraju, i wiąże się z realizacją – wspólnie z pracownikami służby zdrowia – programów poprawy edukacji zdrowotnej pacjentów i ich rodzin w głównych obszarach medycyny. Praca u nas przybliża też o krok do osiągnięcia naszego celu: zapewnienia polskim pacjentom łatwego dostępu do leków wysokiej jakości.

Bądź częścią Viatris!

Praca w naszej Spółce oparta jest na współpracy wszystkich naszych zespołów:  Jakości, Produkcji, Wsparcia Technicznego oraz innych działów zapewniających sprawne funkcjonowanie zakładu.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu będziesz mieć  możliwość kariery w międzynarodowej organizacji, poszukiwania sposobów ulepszania naszych produktów a my docenimy Twoje zaangażowanie, wiedzę i wysiłek włożony w pracę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)