Dane kontaktowe

Vetrex Sp z o.o.

Skarszewska 13
83-110 Tczew/Rokitki

NIP: 5931881525

Poznaj nas

Jesteśmy producentem stolarki otworowej w klasie premium, obecnym na rynku od 1997 roku. Produkty Vetrex - kreowane z myślą o wymagających inwestorach, oczekujących technicznej precyzji, wysokiej funkcjonalności i wyszukanego designu sprzedawane są w całej Europie. Oferujemy okna i drzwi z PVC umożliwiające realizację energooszczędnych i śmiałych konstrukcji architektonicznych.

Należymy do Grupy Liebot - największego w Europie producenta okien, drzwi i fasad, skupiającego w swoich strukturach 10 spółek, które realizują przychód rzędu 440 mln € i dają zatrudnienie we Francji, Polsce, Hiszpanii i Włoszech. Historia przedsiębiorstwa sięga 1945 roku, a od przeszło 50 lat firma specjalizuje się w produkcji stolarki. Grupa Liebot, jest firmą rodzinną, w działalność której zaangażowane jest już dziewiąte pokolenie. Długa tradycja i prestiż Grupy obliguje nas do stałego podnoszenia standardów. Jednocześnie, będąc częścią konsorcjum, które jest liderem europejskiego rynku, mamy możliwość dynamicznego rozwoju i dostępu do przełomowych technologii. Dzięki temu tworzymy produkty zgodne z najnowszymi, światowymi trendami i błyskawicznie adaptujemy w naszych oknach innowacyjne rozwiązania.

Okna i drzwi Vetrex, pod kątem parametrów opisujących izolacyjność i szczelność, bezsprzecznie plasują się w absolutnej czołówce systemów energooszczędnych, a przy tym wyróżnia je korzystny stosunek parametrów technicznych do ceny. W ofercie Vetrex znajduje się najwięcej, spełniających europejskie normy, przebadanych laboratoryjnie konstrukcji. Dbałość o potwierdzenie walorów naszych okien i drzwi nie tylko w praktyce, ale również zapewnienie formalnych gwarancji ich właściwości, wyróżnia Vetrex na tle innych producentów. Wszystkie nasze okna i drzwi przechodzą specjalistyczne testy i badane są wyłącznie w notyfikowanych placówkach badawczych, takich jak Instytut Techniki Okiennej IFT Rosenheim oraz Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie nadzorowany przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Otrzymane na ich podstawie certyfikaty poręczają solidność wykonania oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania stolarki Vetrex, zaprojektowanej z myślą o kilkudziesięcioletniej eksploatacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)