Dane kontaktowe

Vet Planet Sp. z o.o.

Ul. Brukowa 36 lok. 2
05-092 Łomianki
mazowieckie, Polska
Telefon: 228337446
[email protected]

vetexpert.eu

NIP: 5272581427

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy polską firmą, która powstała w 2008 roku. Zaczynaliśmy wspólną drogę od testów diagnostycznych i jednego pracownika, budując tym samym organizację od podstaw. Obecnie produkty VetExpert dostępne są w 38 krajach takich jak np. Chile, Peru, Kuwejt i Hong Kong. Wspieramy lekarzy weterynarii zwierząt na całym świecie w ich codziennych decyzjach i terapii, by każde zwierze mogło wyglądać, czuć się i żyć jak najlepiej. Wierzymy, że to co robimy ma sens, zarówno dla nas jak i zwierząt. Zatrudniamy ponad 90-ciu pracowników z którymi budujemy przyszłość firmy, a każdy z nich ma swój indywidualny wkład w rozwój marki. To co osiągnęliśmy zawdzięczamy wspólnej ciężkiej pracy, profesjonalizmowi i wzajemnemu zaufaniu.

Nasze marki i produkty

Posiadamy w portfolio szeroki zakres produktów.Począwszy od karm i suplementów przez kosmetyki i środki higieniczne a kończąc na testach diagnostycznych i lekach. Flagowym produktem jest karma Raw Paleo, która jest  odważnym powrotem do naturalnego żywienia. Wysoka zawartość świeżych składników – mięsa i warzyw – gwarantuje nieporównywalną smakowitość.

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Rozumiemy wpływ naszych działań na współpracowników, firmę i Klientów. Odpowiedzialnie traktujemy powierzone obowiązki i dotrzymujemy zobowiązań oraz danego słowa, ponieważ wspólne zaufanie jest dla nas ważne.

Współpraca

Wsparcie i współpraca ma dla nas większą wartość niż rywalizacja.Podstawą współpracy w naszym zespole jest zaufanie i otwartość, które sobie okazujemy i nad którym pracujemy w codziennych relacjach.

Inicjatywa

Poszukujemy i jesteśmy gotowi na kreatywne i nietuzinkowe pomysły, unikalne rozwiązania i nowe sposoby działania. Staramy się stworzyć klimat motywujący naszych pracowników do innowacji i szukania nowych rozwiązań.

Zaangażowanie

Pozytywne nastawienie do naszej pracy pozwala nam stawiać przed sobą ambitne cele i możliwości do ich realizacji. Wiara w to co robimy wzmacnia nasze zaangażowanie.

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi wobec siebie nawzajem oraz naszych Klientów. Wiemy, że uczciwość czasami wymaga od nas odwagi, ale dzięki niej budujemy stabilne relacje oparte na pełnym zaufaniu.

Radość

Osiągamy radość z bycia razem i wspólnego tworzenia firmy. Doceniamy wysiłek, działania, wyniki i pomysły wszystkich pracowników. Dzięki radości w wykonywanej pracy, wykonujemy ja coraz lepiej :).


Jak to u nas jest

Chcielibyśmy abyś poznał nas bliżej i zobaczył jak wygląda nasza praca na co dzień.

Szanujemy pracowników i ich obowiązki które mają do wykonania, dlatego też to oni mają realny wpływ na to jak jest organizowany ich dzień i rozłożone obowiązki . Każdy samodzielnie działa w swoim obszarze- to Ty jesteś odpowiedzialny za wynik i jakość swoich działań. Nie sprawdzamy każdej minuty Twojej pracy i spędzonego czasu, ufamy sobie nawzajem, i wiemy, że wykonasz ją najlepiej jak potrafisz. Jesteśmy grupą i nie tworzymy sztucznej hierarchii, najważniejsza jest partnerska współpraca i szacunek. Czy Prezes czy Specjalista, mówimy sobie na Ty i wspieramy się wzajemnie. Nasze pracownicze więzi pielęgnujemy w szczególności na wspólnych wyjazdach, które organizowane są co 3 miesiące, jest to wyjątkowy czas dla Pracowników, ponieważ nie wszyscy pracujemy w biurze, i nie widujemy się na co dzień. Prezes zna nas wszystkich, zawsze ma chwilę aby Nas zaczepić i zamienić parę słów. Wiemy, że wesprze nas w trudnych momentach i wyciągnie pomocną dłoń. Chodź firma z dnia na dzień się rozrasta, staramy się nie zatracić rodzinnej atmosfery i tego, że jesteśmy tu razem. I co najważniejsze (!) każdy z nas kocha zwierzaki, dlatego też czasami zabieramy je do pracy. Jeśli masz zwierzaka, z którym nie możesz się rozstać, u nas nie będzie takiej potrzeby :).

BENEFITY

  • Ubezpieczenie na życie,
  • Opieka medyczna w Medicover,
  • Kursy i szkolenia kierunkowe wg indywidualnych potrzeb,
  • Język angielski, inne języki wg uzasadnionych potrzeb,
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych 5000 PLN/rok,
  • Zakup produktów firmowych,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.

PROCES REKRUTACJI

Analiza CV i wstępna rozmowa

Na tym etapie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeżeli dotychczasowe doświadczenie będzie spełniało kryteria oferty, wówczas skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby dopytać o Twoją obecną sytuację zawodową, dostępność oraz kwestie, które będą dla nas szczególnie ważne.

Wczytujemy się w każde CV, ale możemy skontaktować wyłącznie wybrane osoby – jak to w rekrutacji już bywa 😊

Spotkanie I etap

Pierwsze spotkanie będziesz mieć najprawdopodobniej (czasami możemy zmienić kolejność – wszystko zależy od projektu) z Naszym HR Biznes Partnerem. Na tym etapie chcemy poznać Twoje dotychczasowe doświadczenie, osobowość i miękkie kompetencje. W czasie pandemii staramy się organizować spotkania online, choć jesteśmy zwolennikami tradycyjnej formy face to face.

Spotkanie na II etapie

Jeżeli Twoja kandydatura w dalszym ciągu będzie spełniała nasze oczekiwania, wówczas poprosimy Cię o spotkanie z menadżerem zespołu, który będzie chciał ocenić, czy posiadasz niezbędne kompetencje na poszukiwane stanowisko pracy. Jest to dla nas najważniejszy etap, w którym mamy nadzieję „zaiskrzy” pomiędzy Tobą a Twoim przyszłym szefem.

Referencje

Wartością dodaną jest dla nas opinia Twoich byłych pracodawców, stąd możemy poprosić Cię o kontakt w celu weryfikacji referencji.

Decyzja

W tym momencie wrócimy do Ciebie z ostateczną informacją zwrotną. Jeżeli to właśnie Ciebie wybierzemy, wówczas otrzymasz od nas ofertę pracy wraz z listem intencyjnym, no i oczywiście gratulacjami dołączenia do fantastycznego zespołu 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)