Dane kontaktowe

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Grunwaldzka 515b/5
62-064 Plewiska

NIP: 7773257986

SKĄD PRZYSZLIŚMY

Krzysztof i Mateusz. Rozumieją marketing, technologię i sprzedaż. Mieli zatem szczęście, że urodzili się na progu XXI wieku. I tyle.

Reszta wymagała ciężkiej pracy i inwestycji, które pokryte były wówczas nimbem niepewności. Ale jak to na studiach, gorące głowy pracowały i zgodziły się co do tego, że umiejętności trzeba konsumować i rozwijać póki czas i chęci pozwalają. Założyli agencję Search Engine Marketingu, która to dziedzina naturalnie łączy ich podstawowe umiejętności.

Początki, jak to zazwyczaj mają w zwyczaju, były skromne. Klienci z budżetem na poziomie 200 złotych miesięcznie, cieszyli jak wygrana na loterii. Ale idea i edukowanie klientów w kierunku zalet tej formy marketingu powoli przebijały się do świadomości. Naprawdę - jeszcze 8 lat temu - marketing internetowy czy ten zawężony do wyszukiwarek - nie był traktowany jako potencjalna konkurencja dla innych kanałów. A dzisiaj?

KIM JESTEŚMY

Dzisiaj w Verseo jest już ponad 50 osób. W naszych kampaniach reklamowych wykorzystujemy zaawansowane algorytmy oparte na uczeniu maszynowym. Tworzymy zespół doświadczonych i przyjemnych ludzi, którzy są najlepsi w swoim fachu.

Tylko przez ostatnie 12 miesięcy nasi klienci powierzyli nam łączne budżety w wysokości 50 mln złotych. Posiadamy najwyższy dostępny status Partnera Google. Jesteśmy nominowani w prestiżowych konkursach. Generalnie jest lepiej niż gorzej i jeżeli chcesz się rozwijać oraz działać w branży reklamy internetowej, to nie znajdziesz lepszego miejsca. Jesteśmy jedną z największych agencji tego typu w regionie Europy środkowej i wschodniej.

DOKĄD ZMIERZAMY

Ale mamy apetyt na więcej. Ponieważ mamy największy zespół specjalistów i unikalną technologię wspomagającą pracę opiekunów kampanii Google Ads, możemy myśleć szerzej i tak też czynimy.

Dlatego z nadzieją spoglądamy na inne rynki Europy i w zamyśle mamy zmianę myślenia o tradycyjnym prowadzeniu kampanii Google Ads. Czeka nas długa droga, ale chcemy być pierwszymi zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Ale nie zrobimy tego bez Ciebie. Porozmawiajmy zatem.