Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Veolia

Puławska 2
02-566 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9451647866

Poznaj nas

Grupa Veolia jest w Polsce jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, gospodarki wodno- ściekowej i odpadowej. Obecna w Polsce od 20 lat, Veolia jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu, oferującym usługi dostosowane do potrzeb swoich klientów. Tworzy i wdraża rozwiązania przyjazne dla środowiska. W Polsce zatrudnia ok. 4600 pracowników.

Nasze spółki – gdzie nas znajdziesz w Polsce

Prowadzimy naszą działalność w 75 miastach, w 41 z nich zarządzamy sieciami ciepłowniczymi. Działamy poprzez spółki operacyjne: Veolia Energia Warszawa, Veolia Energia Poznań i Poznań ZEC, Veolia Energia Łódź, grupa Veolia term oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach. Dodatkowo posiadamy w swych strukturach spółkę Veolia Industry Polska, specjalizującą się w kompleksowych usługach energetycznych i multi technicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych oraz Centrum Usług Wspólnych z siedzibami w Łodzi i w Poznaniu. Siedziba holdingu mieści się w Warszawie.

Szanujemy tradycję i patrzymy w przyszłość – łączymy energie pokoleń

Traktujemy naszych pracowników jako najcenniejszy kapitał firmy. To ich zaangażowanie, wkład i codzienny wysiłek jest gwarantem sukcesu Veolii. Zapewniamy stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z potencjałem rozwoju – 90% umów o pracę w  grupie Veolia to umowy na czas nieokreślony. Szkolimy i dbamy o rozwój naszych ludzi – na każdego pracownika przypada 40 godzin szkoleń rocznie. Sami Pracownicy, w badaniach satysfakcji doceniają najbardziej atmosferę  i warunki pracy oraz poczucie bezpieczeństwa jakie gwarantujemy.

Razem możemy więcej! - Fundacja Veolia Polska

Działalność naszej Fundacji pozwala wszystkim pracownikom zaangażować się na rzecz innych poprzez udział w Programie wolontariatu pracowniczego. Prowadzimy projekty, które mają na celu rozpowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska wśród dzieci i młodzieży i prowadzimy akcje społeczne z tej tematyki.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (61)