Dane kontaktowe

Ventor Energi sp. z o.o.

Drogowców 7
39-200 Dębica
podkarpackie, Polska

NIP: 8722408163

O nas

Przedsiębiorstwo Ventor powstało w 1992 roku i od tego momentu koncentruje się na budownictwie przemysłowym. Istotą działania firmy jest montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, izolacji przemysłowych, montaż konstrukcji stalowych i rusztowań, rurociągów oraz ochrona antykorozyjna. Kontrakty realizujemy na obiektach stoczniowych i rafineriach oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Działamy według standardów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001:2008, oraz systemem zarządzania BHP OHSAS, zgodnego z normą 18001.

Naszym cennym aktywem jest w pełni wyposażone centrum szkoleniowo-weryfikacyjne, gdzie staramy się doskonalić umiejętności naszych dotychczasowych pracowników, jak również sprawdzać tych, którzy chcą do nas dołączyć. Zatrudniając pracownika chcemy mieć pewność co do jego zaangażowania, umiejętności oraz predyspozycji na dane stanowisko. Prócz specjalnie opracowanych procedur, do dyspozycji są modele i konstrukcje wykonane zgodnie z wymaganiami NORSOK.

Co oferujemy

Zapraszamy do złożenia aplikacji fachowców w dziedzinach jakie obejmuje działalność firmy. Mając na uwadze, że najwyższą wartością naszej firmy są ludzie, zapewnimy naszym pracownikom bogaty pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie, atrakcyjne warunki zatrudnienia (kontrakt według stawek i warunków norweskich). Dajemy możliwość udziału w darmowych szkoleniach co pozwala podnosić swoje kompetencje i umożliwia zdobycie międzynarodowych certyfikatów. Naszym pracownikom zapewnimy zakwaterowanie, wyżywienie i transport.

Główną siedziba firmy mieści się w Dębicy w województwie podkarpackim, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, w listopadzie 2010, podjęliśmy decyzję o powołaniu  norweskiego oddziału naszej firmy w Stavanger.  Od tego momentu wszystkie projekty realizowane na terenie Norwegii są obsługiwane poprzez nową spółkę Ventor Construction AS, która jest w pełni zależna od rodzimej firmy Ventor sp. z o.o.

Proces rekrutacji

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, dlatego też kontaktujemy się jedynie z osobami wybranymi do zatrudnienia. Pamiętaj o tym, żeby dołączyć do swojego CV skany uprawnień, certyfikatów, szkoleń itp. Koniecznie zaznacz poziom znajomości języków obcych. Jeśli pracowałeś w Norwegii, uwzględnij w swoim CV jakie to były projekty (nazwa projektu lub miejscowość). Jeśli posiadasz ważne przepustki na obiekty norweskie typu rafinerie, prześlij do nas ich skany.

Aplikuj na opublikowane oferty pracy lub wyślij swoje CV w języku polskim lub angielskim na adres email: [email protected] wpisując nazwę stanowiska, którym jesteś zainteresowany w tytule maila. W przypadku wybrania Twojej kandydatury, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.