Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ventia Sp. z o.o.

ul. Słowikowskiego 81
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

www.ventia.pl

NIP: 5213546694

O nas

Firma Ventia Sp. z o.o.  jest jednym z liderów branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) w Polsce. Nasza firma jest na rynku od 2009 roku. Od początku, misją Ventia jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań, dopasowanych do ich potrzeb. Wszystkich kontrahentów traktujemy indywidualnie, z szacunkiem i po partnersku, stawiając jakość obsługi zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu, jesteśmy postrzegani na rynku, jako firma rzetelna i godna zaufania. Dzielimy się naszą wiedzą z klientami, aktywnie szukając najlepszych dla nich rozwiązań, które pomogą spełnić wszystkie ich oczekiwania.

Ventia. Produkty HVAC, jakich oczekujesz.

Rozbudowana struktura firmy na ternie całej Polski, gwarantuje nam skuteczne dotarcie z ofertą produktową oraz wsparciem technicznym do naszych kontrahentów. Nasze Biura Techniczno-Handlowe znajdują się w głównych miastach Polski (szczegóły dostępne na stronie: https://www.ventia.pl/pl/kontakt). Natomiast przy siedzibie Ventia jest zlokalizowane główne centrum logistyczne z własnym magazynem wysokiego składowania. Naszym Klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę posprzedażną oraz ogólnopolski serwis dystrybuowanych urządzeń - zautomatyzowany, nowoczesny system zgłaszania problemów serwisowych oraz unikalną w skali rynku usługę zdalnego wsparcia serwisowego on-line.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem na terenie Polski marek: KOMFOVENT (centrale wentylacyjne i rekuperacyjne), DANTHERM (basenowe centrale wentylacyjne i osuszacze powietrza), HAVACO (kurtyny powietrzne, wentylatory, nagrzewnice, dystrybucja powietrza, materiały montażowe), STAVOKLIMA (kurtyny powietrzne, produkty tłumiące), ALPICAIR (klimatyzatory RAC/CAC, systemy VRF), jak również dystrybutorem innych produktów do montażu instalacji HVAC.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Rozumiemy, że podstawą dobrze działającej, nowoczesnej firmy są ludzie. Od samego początku to oni są gwarancją stabilnego wzrostu Ventia i naszą przyszłością. Dlatego wszystkich pracowników traktujemy z szacunkiem i cieszymy się, że są częścią Zespołu. Nasi pracownicy to kompetentni, zaangażowani, pełni zapału i energii ludzie, dzięki którym możemy się stale rozwijać i osiągać każde, nawet najbardziej ambitne cele. Co bardzo istotne - jesteśmy również znani na rynku HVAC z bardzo dobrej, koleżeńskiej atmosfery pracy. Ventia to firma, która daje każdemu możliwość niezależności działania, stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju.

Dbamy o to, żeby stworzyć naszym pracownikom najwyższej jakości warunki pracy oraz zawsze wyposażamy ich w niezbędne najnowsze narzędzia pracy – telefony, komputery czy samochody służbowe (w zależności od stanowiska).  

Każda nowa osoba, która dołącza do naszego zespołu, otrzymuje profesjonalne wsparcie ze strony firmy w postaci szkoleń wprowadzających, techniczno-produktowych oraz dodatkowo opiekę osoby merytorycznej, pomocnej we wdrożeniu w życie spółki oraz wykonywane obowiązki. Każdy nowy pracownik może również liczyć na bezinteresowne wsparcie i pomoc kolegów oraz koleżanek ze swojego i innych działów firmy.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

ETAP 1

Analiza Twojego CV – oceniamy czy spełniasz podstawowe wymagania zawarte w naszym ogłoszeniu na dane stanowisko, m.in. doświadczenie, wykształcenie.

ETAP 2

Organizujemy rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z bezpośrednim przełożonym lub osobą decyzyjną. Podczas spotkania opowiedz nam o swojej motywacji, dotychczasowym doświadczeniu oraz pasji. Zastanów się, dlaczego chcesz pracować w firmie Ventia i co możesz wnieść do naszej organizacji.

ETAP 3

Decyzja o zatrudnieniu – szanujemy Twój czas i zaangażowanie. Niezależnie od finalnej decyzji, zawsze przekazujemy informację zwrotną. Jeżeli będzie to decyzja pozytywna, otrzymasz od nas propozycję warunków zatrudnienia w formie pisemnej, abyś mógł ją spokojnie przeanalizować i podjąć świadomą decyzję.

BENEFITY

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Pełne poszanowanie Twojego czasu wolnego,
  • Stabilność zatrudnienia oraz pracę u jednego z liderów rynku HVAC,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie programu BENEFIT - karta MultiSport,
  • Pomoc przypisanego specjalnie Tobie opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia, szkolenia wprowadzające oraz pomoc i wsparcie innych pracowników firmy.