Dane kontaktowe

Ventia Sp. z o.o.

ul. Słowikowskiego 81
05-090 Raszyn
mazowieckie, Polska

www.ventia.pl

NIP: 5213546694

O nas

Firma Ventia Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) w Polsce. Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku i dzięki szybkiemu rozwojowi zbudowaliśmy stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku HVAC oraz zdobyliśmy renomę i zaufanie klientów. Misją naszej firmy jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dostarczanie im najlepszych jakościowo, konkurencyjnych cenowo, oraz sprawdzonych w praktyce rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Nasze działania zawsze opieramy na szacunku i budowaniu partnerskich relacji z naszymi Klientami. Dużym atutem naszej firmy jest własny magazyn co przekłada się na bieżącą dostępność szerokiego asortymentu.  

Gwarantujemy najwyższą jakość - nie tylko w ofercie, ale i na poziomie obsługi. Aktywnie dzielimy się naszą znajomością teorii oraz praktyki branży HVAC, szukając najlepszych rozwiązań, które pomogą spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marek: KOMFOVENT (centrale wentylacyjne i rekuperacyjne), DANTHERM (basenowe centrale wentylacyjne i osuszacze), HAVACO (kurtyny powietrzne, wentylatory, nagrzewnice, dystrybucja powietrza, materiały montażowe), STAVOKLIMA (kurtyny powietrzne, aparaty g-w, produkty tłumiące), CASALS (wentylacja oddymiająca i przemysłowa), ALPICAIR (klimatyzatory RAC/CAC, systemy VRF), jak również dystrybutorem innych produktów do montażu instalacji HVAC.  

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zespół pracowników Ventia to grupa młodych i entuzjastycznych osób, tworzących niepowtarzalną atmosferę pracy. Działamy na terenie całej Polski – nasze biura techniczno-handlowe znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Kielcach. Nasi pracownicy to profesjonalna kadra techniczna z wieloletnim doświadczeniem w branży HVAC.

Każda nowa osoba, która dołącza do naszego zespołu otrzymuje profesjonalne wsparcie ze strony firmy w postaci szkoleń wprowadzających techniczno-produktowych oraz opiekę osoby merytorycznej, pomocnej we wdrożeniu w życie spółki oraz wykonywane obowiązki.

Ventia daje możliwość niezależności działania stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Poprzez dobrą atmosferę i ciekawą pracę, dążymy do zadowolenia pracowników i osiągnięcia sukcesu.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA

ETAP 1
Analiza Twojego CV – oceniamy czy spełniasz podstawowe wymagania zawarte w naszym ogłoszeniu na dane stanowisko, m.in. doświadczenie, wykształcenie.

ETAP 2
Organizujemy rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z bezpośrednim przełożonym lub osobą decyzyjną. Podczas spotkania opowiedz nam o swojej motywacji, dotychczasowym doświadczeniu oraz pasji. Zastanów się, dlaczego chcesz pracować w firmie Ventia i co możesz wnieść do naszej organizacji.

ETAP 3
Decyzja o zatrudnieniu – szanujemy Twój czas i zaangażowanie. Niezależnie od finalnej decyzji, zawsze przekazujemy informację zwrotną. Jeżeli będzie to decyzja pozytywna, otrzymasz od nas propozycję warunków zatrudnienia w formie pisemnej, abyś mógł ją spokojnie przeanalizować i podjąć świadomą decyzję.

BENEFITY

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • stabilność zatrudnienia oraz pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku HVAC,
  • możliwość rozwoju zawodowego i przejrzyste warunki zatrudnienia,  
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie programu BENEFIT: karta MultiSport,  
  • pomoc przypisanego specjalnie Tobie opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia oraz szkolenia wprowadzające,
  • miłą atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z pracy.