Dane kontaktowe

Velvet CARE Sp. z o.o.

Osada 3
32-310 Klucze
małopolskie, Polska
Telefon: 661 333 866
[email protected]

www.velvetcare.com

NIP: 5213207147

Kim jesteśmy?

Velvet CARE jest jednym z największych producentów wyrobów higienicznych w Europie Środkowej. 

Każdego dnia produkty Velvet CARE takie jak: papier toaletowy, ręcznik papierowy, nawilżany papier toaletowy, chusteczki higieniczne i uniwersalne oraz płatki i patyczki kosmetyczne, trafiają do gospodarstw domowych w 25 krajach. Markami są Velvet, Classic i APSIK.

Główna siedziba i zakład produkcyjny znajduje się w Kluczach w powiecie olkuskim (nieopodal Pustyni Błędowskiej), a biuro handlowe w Warszawie. 

Cel, Wizja, Misja

Cel - po co istniejemy?

Jesteśmy po to, aby tworzyć trwałą wartość dla naszych konsumentów, pracowników, społeczności, w których żyjemy, a także dla partnerów biznesowych i inwestorów. Istniejemy, aby zaspokajać codzienne życiowe potrzeby tych wszystkich, którzy wybierają nasze produkty.

Wizja

Niezmiennie chcemy być liderem w zaspokajaniu potrzeb konsumentów, pozostając jednocześnie w harmonii ze środowiskiem naturalnym i przyczyniając się do rozwoju społeczności, których częścią jesteśmy. Chcemy być najlepsi w każdej dziedzinie podejmowanej działalności, dzięki naszej pasji, naszym produktom, innowacjom oraz nowoczesnym technologiom.

Misja

Działamy dla dobra naszych konsumentów i partnerów biznesowych jako pełen pasji zespół, zjednoczony wokół wspólnych wartości. Zaspokajamy potrzeby higieny i czystości oferując produkty, dzięki którym nasi konsumenci czują się bardziej komfortowo oraz oczekują od życia więcej.

Nasze wartości

Konsument

Przewidujemy i reagujemy na oczekiwania konsumentów oraz partnerów biznesowych, zapewniając zawsze i wszędzie najlepszą jakość produktów oraz serwis. Konsumentów umieszczamy w centrum wszystkiego, co robimy wierząc, że jest to jedyna droga do osiągnięcia długofalowego sukcesu.

Rozwój

Nieustannie poszukujemy nowych dróg doskonalenia wpisując rozwój w DNA naszej organizacji. Inspirujemy do niego samych siebie oraz naszych partnerów biznesowych. Działamy szybko i skutecznie wyznaczając trendy i kierunki zmian. Dzielimy się doświadczeniami wierząc w rozwój, który przynosi pożytek zarówno w wymiarze biznesowym jak i szerszym, społecznym.

Zespół

Jesteśmy jednym zespołem wyznającym wspólne wartości. Traktujemy się z szacunkiem i promujemy różnorodność we wszystkich jej wymiarach. Jesteśmy odpowiedzialni, postępujemy uczciwie, chcemy dawać przykład innym. W Velvet CARE każdy pracownik może zmieniać rzeczywistość a doświadczenie zespołu, jego wiedza i innowacyjność stanowią podstawę naszej przewagi konkurencyjnej. Ucząc się od najlepszych i doceniając ich, zachęcamy wszystkich do rozwoju i tworzenia trwałej wartości.

Przedsiębiorczość

Jesteśmy firmą motywowaną przez ducha przedsiębiorczości. Dokładamy starań, aby działać efektywnie w wymiarze biznesowym oraz zapewniać zysk naszym inwestorom. Wierzymy, że efektywność ekonomiczna pozwala nam podejmować najbardziej ambitne wyzwania. Przynosi pożytek nie tylko naszym inwestorom, ale również pracownikom oraz społecznościom, które tworzymy.

Równowaga

Dążymy do równowagi pomiędzy środowiskiem naturalnym, rozwojem społeczności, w których żyjemy oraz biznesowym charakterem naszej działalności. Rozwój idący w parze z zaangażowaniem w ochronę planety jest motorem naszego działania. Stosujemy długoterminowe podejście mając na celu nie tylko przestrzeganie istniejących standardów, ale także kształtowanie nowych. Wizję rozwoju Velvet CARE w zgodzie z wymogami ochrony zasobów naturalnych zawarliśmy w naszej Deklaracji oraz Eco Agendzie 2025 „Osiągać więcej, zużywać mniej” („Achieve more with less”).

Dziedzictwo

Budujemy przyszłość czerpiąc inspirację z ponad 120 letniej historii. Od 1896 roku, krok za krokiem, dążymy do celu – dumni z sukcesów i pełni pokory wobec doświadczeń. Zakorzenieni w regionalnej i europejskiej tożsamości, zjednoczeni wokół fundamentalnych zasad z uczciwością i rzetelnością na czele, z pasją kreujemy trwałe wartości. Dla nas, tu i teraz, i dla przyszłych pokoleń.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)