Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

VB Polska

Ul. 3 Maja 54
81-850 Sopot
pomorskie, Polska

vbpolska.pl

NIP: 5851415867

KIM JESTEŚMY

Nasza firma jest częścią grupy wydawniczej Forlagshuset Vigmostad & Bjørke AS. Mieścimy się w Sopocie i zatrudniamy obecnie ponad 100 osób. Nasze początki sięgają lat 90-tych, gdy dwóch przyjaciół z pokoju studenckiego postanowiło założyć wydawnictwo naukowe. Obecnie Forlagshuset Vigmostad & Bjørke to czwarte co do wielkości wydawnictwo norweskie i właściciel Haugenbok.no – największej księgarni internetowej w Norwegii. W skład naszego domu wydawniczego wchodzą: Vigmostad & Bjørke, Fagbokforlaget, Bladkompaniet, Pedlex, Cantando Musikkforlag, sieć norweskich księgarni Akademika oraz wspomniana Haugenbok.no. Forlagshuset ma główną siedzibę w Bergen i oddziały w Oslo, Voldzie, Trondheim, Stavanger, w Sopocie i Kochi w Indiach.

Oddział w Sopocie powstał w roku 2000. Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają tworzyć, czytać i sprzedawać książki. Nasz katalog zawiera pełen przekrój literatury: naukową z szerokim spektrum podręczników szkolnych i akademickich, piękną, kryminały, literaturę dziecięcą, biografie, literaturę faktu, książki kucharskie, przyrodnicze, psychologiczne i wiele, wiele innych.

Nasi topowi skandynawscy autorzy to między innymi:

Samuel Bjørk (wł. Frode Sander Øien) – jeden z czołowych norweskich pisarzy kryminalnych, jego książki zostały sprzedane do ponad 30 krajów.

Cecilie Lønn – pełna niespożytej energii autorka książek do nauki norweskiego dla obcokrajowców oraz podręcznikow do nauki hiszpańskiego dla Norwegów. Seria jej książek Norsk for deg! cieszy się w Polsce dużą popularnością.  

Rune Slagstad jest norweskim intelektualistą, socjologiem, historykiem idei i filozofem prawa. W 2012 roku wydał w u nas „Spadestikk”, książkę uważaną za swego rodzaju intelektualną autobiografię.

FILOZOFIA FIRMY

Czerpiąc z naszych skandynawskich korzeni promujemy wśród pracowników równowagę między rozwojem zawodowym a życiem prywatnym. Wierzymy, że stworzenie przyjaznej, pełnej szacunku atmosfery w miejscu pracy najlepiej wpływa na ścieżkę rozwoju pracowników i pozwala im doskonalić kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Nasz profil zatrudnienia jest bardzo szeroki. Pracę znajdą u nas asystenci redakcji, koordynatorzy projektów wydawniczych, graficy, programiści, UX designerzy, księgowi oraz specjaliści ds. importu i zakupów. Rekrutując w tak szerokim zakresie zwracamy uwagę nie tylko na kompetencje i wykształcenie, ale również na kulturę osobistą, etykę zawodową i szacunek do drugiego człowieka.

CO OFERUJEMY

Dzięki temu, że wyrośliśmy ze skandynawskiej kultury pracy, ważna jest dla nas otwartość na różnice zdań wśród kolegów, przyjazna atmosfera i charakterystyczna dla Skandynawów elastyczność. Bardzo bliska współpraca z zagranicznymi oddziałami Wydawnictwa pomaga nam pracować ponad podziałami kulturowymi i inwestować w kreatywne rozwiązania.

Wspieramy pracowników poprzez zapewnienie im szerokiego wyboru szkoleń wewnętrznych, miedzy innymi naukę języka norweskiego oraz dostęp do darmowych książek. Jesteśmy również otwarci na dofinansowanie edukacji zewnętrznej niezbędnej do rozwoju zawodowego.

W naszym pakiecie socjalnym znajduje się między innymi opieka medyczna, dofinansowanie posiłków oraz dofinansowanie do aktywnosci sportowej/urlopowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)