Dane kontaktowe

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o.

ul. Gruszczyńskiego 2-4
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 33 28 501
visp@vattenfall.com

Pozostałe lokalizacje

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o.

ul. Francuska 34
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 356 87 64
visp@vattenfall.com

O NAS

Vattenfall jest jedną z największych firm energetycznych w Europie, jest firmą Państwową, w 100% należy do Szwedzkiego skarbu Państwa.  Firma Vattenfall istnieje, aby pomóc naszym klientom żyć w sposób przyjazny klimatowi i stać się niezależnymi od paliw kopalnych w przeciągu jednego pokolenia. To nasz cel, który łączy firmę oraz prowadzi organizację do przodu.

Zobacz film - https://www.youtube.com/watch?v=rFdDxdaI994

Vattenfall IT jest międzynarodową jednostką w ramach Grupy Vattenfall, dostarcza usługi IT dla całej grupy Vattenfall. Organizacja IT zatrudnia obecnie 1200 osób w 7 państwach. Kluczowe rynki to: Szwecja, Niemcy oraz Holandia.

W Polsce działa Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o., która wspiera kluczowe rynki w obszarze IT świadcząc usługi m.in. w zakresie utrzymywania i rozwoju aplikacji, a także monitoringu i zarządzania infrastrukturą IT oraz bezpieczeństwa IT. Jesienią 2018 jako spółka otrzymaliśmy nagrodę Korn Ferry Employee Engagement Award, w uznaniu osiągnięcia najlepszego w swojej klasie poziomu zaangażowania wśród innych firm w Polsce. Informacja jest teraz oficjalnie prezentowana na stronie Korn Ferry, gdzie znajdują się światowi zwycięzcy.

VISP działa w Gliwicach i Katowicach i obecnie zatrudnia ok. 200 osób, ale stale rośnie, dołącz do nas i TY! 

Poznaj naszych pracowników

Korzystając z okazji, odwiedziły nas uczennice poznańskich szkół średnich i nakręciły amatorski film. Zobacz co udało im się uchwycić z zaskoczenia w naszym Katowickim biurze :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)