Dane kontaktowe

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o.

Gruszczyńskiego 2-4
44-100 Gliwice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 33 28 501
[email protected]

NIP: 6312643389

Pozostałe lokalizacje

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o.

ul. Francuska 34
40-028 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 356 87 64
[email protected]

O NAS

Grupa Vattenfall jest wiodącą szwedzką firmą energetyczną, która od ponad 100 lat dostarcza energię do przemysłu i gospodarstw domowych w Europie. Opieramy nasze działania na źródłach energii dostępnych w krajach, w których operujemy. Główne rynki Grupy Vattenfall to Szwecja, Niemcy i Holandia. 

Zobacz film - https://www.youtube.com/watch?v=rFdDxdaI994

Vattenfall IT dostarcza usługi IT dla całej Grupy. Jesteśmy międzynarodową jednostką, która liczy obecnie około 1000 osób w 7 państwach.

W Polsce działamy jako Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o., wspieramy kluczowe rynki w obszarze IT świadcząc usługi m.in. w zakresie utrzymywania i rozwoju aplikacji, a także monitoringu i zarządzania infrastrukturą IT oraz bezpieczeństwa IT. Jesienią 2018 jako spółka otrzymaliśmy nagrodę Korn Ferry Employee Engagement Award. Zostaliśmy uznani za jednego z trzech najlepszych pracodawców w Polsce. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Korn Ferry, sprawdź na https://www.kornferry.com/.

Pracujemy w Gliwicach i Katowicach, obecnie jest nas już około 230 osób, ale stale rośniemy, dołącz do nas! 

 

Poznaj naszych pracowników

Korzystając z okazji, odwiedziły nas uczennice poznańskich szkół średnich i nakręciły amatorski film. Zobacz co udało im się uchwycić z zaskoczenia w naszym Katowickim biurze :)