Dane kontaktowe

Varroc Lighting Systems

ul. Samuela Bogumiła Lindego 1c
30-148 Kraków
małopolskie, Polska
VLSinfo@varroclighting.com

www.varroclighting.com/careers/SitePages/careers.aspx

NIP: 6751630489

Nasze oddziały:

Plymouth – Headquarters

47828 Halyard Drive
48170 Plymouth
MI, Stany Zjednoczone
Telefon: +1 734 446 4400
VLSinfo@varroclighting.com

Novy Jicin

Suvorovova 195
742 42 Šenov u Nového Jičína
Novy Jicin, Czechy
Telefon: +420 556 623 111
VLSinfo@varroclighting.com

O firmie

Varroc Lighting Systems jako globalny dostawca branży motoryzacyjnej dostarcza rozwiązania konstrukcyjne i innowacyjne produkty do systemów oświetlenia zewnętrznego pojazdów. Główna siedziba firmy znajduje się w Plymouth w stanie Michigan, gdzie produkowane są światowej klasy oświetlenia stworzone dzięki naszym najnowocześniejszym możliwościom produkcyjnym na skalę światową. Naszą misją jest dostarczenie innowacyjnego oświetlenia zewnętrznego. Nasze kluczowe technologie obejmują m.in. lampy matrycowe, adaptacyjną wiązkę światła (ADB), lampy LED, organiczne diody elektroluminescencyjne lub diody OLED i elektroniczne moduły sterujące. Nasze systemy oświetleniowe produkowane są w naszych obiektach zlokalizowanych w Meksyku, Brazylii, Czechach, Włoszech, Rumunii, Chinach, Indiach i Wietnamie. Centra techniczne i biura sprzedaży w Ameryce Północnej, Europie i Azji zapewniają niezrównane wsparcie dla naszych klientów. Globalny zasięg Varroc Lighting powoduje znaczącą synergię z klientami z branży motoryzacyjnej, producentami OEM i dostawcami z całego świata.

Wybrane lokalizacje w Europie

Kraków, Polska – Projektowanie lamp przednich i sygnalizacyjnych przez zespoły zajmujące się rozwojem produktów wielofunkcyjnych, w tym inżynierów mechaniki, optyki i elektroniki;

Novy Jicin, Czechy – Produkcja lamp przednich, tylnych i projektorów; Globalne Centrum Badań i Rozwoju, Globalne Centrum Rozwoju Elektronicznego; narzędziownia odpowiedzialna za projektowanie i produkcję odlewów przeznaczonych do formowania wtryskowego, nowoczesne narzędzia, przyrządy pomiarowe oraz w pełni wyposażony sklep prototypowy;

Ostrava, Czechy –  Lokalizacja w pobliżu kampusu Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie daje studentom możliwości szkoleń oraz praktyk.

Kolonia, Niemcy  – Centrum Sprzedaży i Centrum Techniczne poświęcone są nowatorskiemu rozwojowi globalnego produktu i sprzedaży do uznanych klientów motoryzacyjnych zlokalizowanych w Niemczech;

Wizja, misja i wartości

Jesteśmy firmą, która szanuje i nagradza swoich klientów i akcjonariuszy, jednocześnie rozwijając środowisko, wspierając pracowników i zachęcając do ciągłego dążenia do doskonałości.

Wprowadzamy na rynek motoryzacyjny najnowszą technologię o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenowo rozwiązaniach.

Ze względu na ciągłe zmiany w branży nasz sukces opiera się na szybkości, zwinności i kreatywności. Dzięki temu dostarczamy niestandardowe rozwiązania o najwyższej jakości usług.

W Varroc Lighting przestrzegamy pięciu kluczowych wartości: szczerości, pokory, uczciwości, pasji i samodyscypliny (SHIPS).

Szczerość - Mówić i działać od serca.

Pokora – Działać wspólnie ze wszystkimi.

Uczciwość - Czynić to, co słuszne.

Pasja – Pomimo przeciwności, konsekwentnie doprowadzamy nasze projekty do końca.

Samodyscyplina – Sprawić, aby niemożliwe stało się możliwe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)