Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vantage Development S.A.

Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

NIP: 8960000701

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Jako nasz pracownik lub współpracownik będziesz mógł korzystać z opieki medycznej w sieci placówek LuxMed. W zależności od potrzeb, do pakietu medycznego będziesz mógł dołączyć również swojego partnera, małżonka, dzieci lub inną bliską Ci osobę.

KARTA MULTISPORT

Po godzinach pracy zrelaksuj się na siłowni, basenie lub innych zajęciach sportowych. Aktywność fizyczna jest najlepszym sposobem na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego członkom naszego zespołu oferujemy dofinansowanie do karty Multisport.

ŻYCZLIWA ATMOSFERA

U nas naprawdę dobrze się pracuje! Siłą naszej firmy jest różnorodność: kompetencji, doświadczeń oraz punktów widzenia. Śmiało wyrażamy nasze opinie, planujemy projekty i działamy, aby osiągnąć wspólne cele. Dowody na efektywność członków naszego zespołu możesz zobaczyć na własne oczy, oglądając gotowe inwestycje, ale żeby poczuć atmosferę pracy… musisz stać się jednym z nas. 

UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Chcemy, żebyś czuł się bezpiecznie, dlatego dzięki współpracy z Nationale Nederlanden, przygotowaliśmy preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie – dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.

SZKOLENIA I STUDIA

Inwestujemy w rozwój kompetencji naszego zespołu. Szkolenia czy dofinansowanie studiów podyplomowych są dla nas integralną częścią budowania potencjału pracownika. Chcemy być najlepsi na rynku!

FIRMOWE WYDARZENIA

Nasz zespół uwielbia integrować się podczas wydarzeń firmowych. Wspólne wyjazdy, pikniki, spotkania wigilijne i imprezy pozwalają nam się lepiej poznać poza miejscem pracy. Uważamy, że bardzo dobre relacje wewnątrz zespołu to najlepszy sposób na budowanie silnej pozycji organizacji na rynku.