Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vantage Development S.A.

Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

NIP: 8960000701

POZNAJ NAS!

Nasza droga do sukcesu na rynku deweloperskim rozpoczęła się prawie 13 lat temu. Pierwszy projekt, czyli osiedle domków jednorodzinnych w podwrocławskim Sadkowie był początkiem dynamicznego rozwoju firmy, która do dziś zrealizowała blisko 5 500 mieszkań we Wrocławiu i Warszawie, setki lokali usługowych, kilka biurowców oraz niezliczone przestrzenie do rekreacji.

Jesteśmy ekspertami od wieloetapowych i wielofunkcyjnych inwestycji – w ciągu 9 lat stworzyliśmy nową, samowystarczalną dzielnicę miasta: Promenady Wrocławskie. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań; obecnie realizujemy projekt mieszkaniowy na prawie 2 500 mieszkań na terenie dawnego Portu Popowice.

Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, ale w związku z rozwojem naszej działalności budujemy także zespoły w Poznaniu i Łodzi. Przed nami ważne zmiany i wprowadzenie na rynek nowego produktu: mieszkań na wynajem. Dołącz do nas i…ZRÓBMY TO RAZEM!

NOWY ROZDZIAŁ: WYNAJEM MIESZKAŃ

W 2020 roku akcje naszej firmy zostały kupione przez niemiecką spółkę TAG Immobilien. Niemiecki akcjonariusz posiada w portfolio ponad 85 tysięcy mieszkań na wynajem za naszą zachodnią granicą. Teraz, model długoterminowego najmu mieszkań chce wprowadzić również w Polsce.

Dla naszej firmy wiąże się to z dużymi możliwościami rozwoju: rozpoczęliśmy ekspansję na inne rynki lokalne. Kupujemy działki we Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, gdzie będziemy realizować inwestycje z mieszkaniami na wynajem.  Zwiększamy zatrudnienie, aby wspólnie osiągnąć nasz cel: zbudowanie bazy 8-10 tysięcy lokali w ciągu najbliższych 3-5 lat w różnych miastach Polski.

Poza wynajmem mieszkań, będziemy tak jak dotychczas zajmować się również realizacją i sprzedażą lokali, głównie we Wrocławiu. Chcemy być ekspertami od „miejsc do życia” – bez względu na to, czy klient chce kupić czy wynająć mieszkanie.

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

Realizacją inwestycji mieszkaniowych zajmujemy się „od A do Z”, współpracując z zewnętrznymi kontrahentami i dostawcami. Od etapu projektowania budynku, przez określenie budżetu i finansowania, wybór oraz nadzorowanie prac Generalnego Wykonawcy, aż po kampanie marketingowe i przekazywanie kluczy do gotowych lokali – Vantage Development ma na koncie kilkanaście zakończonych inwestycji w kilkudziesięciu etapach.

Dla Ciebie oznacza to możliwość wyboru spośród różnorodnych ofert pracy: na budowie, w administracji, finansach, obsłudze klienta, IT, analizach rynku czy marketingu i wielu innych obszarach. Nasza siła tkwi w różnorodności oraz potrzebie działania: razem możemy więcej.

Sprawdź, kogo dzisiaj szukamy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)