Dane kontaktowe

VanityStyle Sp. z o.o.

Jasna 24
00-054 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vanitystyle.pl

Firma VanityStyle Sp. z o. o. od 10 lat specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach z zakresu pozapłacowych świadczeń motywacyjnych, które dla każdego pracodawcy są doskonałym narzędziem do budowania zaangażowania oraz zadowolenia pracowników, a także wzmacniania ich więzi z organizacją.

Misją firmy jest  wspieranie pracodawców w motywowaniu kadr a także pomoc pracownikom w zachowaniu równowagi pomiędzy życiem a pracą  poprzez umożliwienie im korzystania z pozapłacowych benefitów z obszaru sportu i rekreacji (FitProfit i FitSport), kultury (QlturaProfit i CinemaProfit), a także karty rabatowej (GetProfit).

Jesteśmy żywym przykładem firmy, która wdrażając innowacyjne systemy wynagradzania i motywowania kadr buduje i utrzymuje wieloletni, efektywny dialog pomiędzy przedsiębiorstwem a pracownikami.

Jesteśmy dumni z relacji, jakie wypracowaliśmy w obrębie naszej firmy.  Mamy zgrany zespół ambitnych, młodych (także duchem!) specjalistów, którym zawdzięczamy stworzenie najatrakcyjniejszych programów motywacyjnych z obszaru sportu i rekreacji (karty FitProfit i FitSport) oraz kultury (kupony biletowe QlturaProfit i CinemaProfit), a także programu rabatowego GetProfit. Z naszej elastycznej oferty korzystają zarówno najwięksi polscy pracodawcy, jak również mniejsze przedsiębiorstwa dostrzegające potencjał innowacyjnych pozapłacowych systemów motywacyjnych. Dołącz do nas już dziś!

Otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszego Pracodawcy 2017” -  badania zaangażowania pracowników prowadzonego przez firmę  Aon Hewitt.

Koniecznie zajrzyj na nasze profile Social Media:

Ćwiczysz? Koniecznie zajrzyj na blog FitHero - http://fithero.pl/

Wiemy, że pracownik to największa wartość firmy. Zapraszamy do naszej strefy biznesu - http://blog.vanitystyle.pl/

Zapraszamy na Instagram! https://www.instagram.com/kartafitprofit/

Zajrzyj na Facebooka! https://www.facebook.com/fitprofit/

Zapraszamy na Facebooka VanityStyle! https://pl-pl.facebook.com/vanitystylePL/

Trochę kultury? Qlturalni są fajni! https://pl-pl.facebook.com/qlturalnisafajni/

Ostatnie wpisy dla VanityStyle Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)