Dane kontaktowe

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.vanitystyle.pl

KIM JESTEŚMY?

VanityStyle to ludzie młodzi sercem, chcący inspirować do dobrego życia i odkrywania pasji. Od ponad 12 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Dzięki naszym kartom sportowym i programom kulturalnym pomagamy w dbaniu o zdrowie, rozwijaniu zainteresowań, osiąganiu poczucia szczęścia i spełnienia. Uczestniczymy w procesie budowania marki klienta, jako firmy przyjaznej człowiekowi i dbającej o dobre samopoczucie swoich pracowników.

Sami jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, dla których liczy się rozwój i poczucie sensu. Radość, zadowolenie i dobre samopoczucie innych stanowi dla nas ważne źródło osobistej satysfakcji. Tworzymy produkty dla ludzi w różnym wieku, mających różne zainteresowania i potrzeby, których łączy apetyt na życie i chęć zadbania o siebie i swoich bliskich.

Nasz biznes prowadzimy w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie, a w codziennej pracy działamy w oparciu o nasze wartości, z których jesteśmy dumni!

Otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2020”- Kincentric Best Employers (dawniej AON)

Dobrze nam ze sobą!

W naszej firmie panuje atmosfera otwartości, szacunku i koleżeństwa. Lubimy to co robimy! Każdy pracownik jest ważny, każe stanowisko ma znaczenie. Wszyscy różnimy się, ale łączą nas wspólne wartości. Wartości, w które wierzymy, według których pracujemy, które determinują nasz stosunek do klientów, współpracowników, partnerów, otoczenia oraz łączą nas we wspólnym celu, misji i wizji.

Wartości:

  • transparentność
  • współpraca
  • świadomość
  • sukces
  • entuzjazm

Misja:

„Motywujemy pracodawców do budowania angażującego miejsca pracy.

Inspirujemy pracowników do aktywnego stylu życia i poszukiwania w sobie pasji.”

Wizja:

„Dążymy do bycia jednym z liderów rynku świadczeń pozapłacowych dla pracowników. Chcemy, aby pracodawcy otrzymywali od nas skuteczne programy motywacyjne, dostosowane do potrzeb wszystkich pokoleń.”

Tworzymy zespół zaangażowanych ludzi oraz budujemy środowisko sprzyjające integracji, okazywaniu szacunku, indywidualnej odpowiedzialności i różnorodności.

Dołącz do nas już dziś!

Koniecznie zajrzyj na nasze profile Social Media:

Zajrzyj na Facebooka! https://www.facebook.com/vanitystylePL/ 

Zapraszamy na Instagram! https://www.instagram.com/kartafitprofit/ 

Odwiedź nas na LinkedIn https://pl.linkedin.com/company/vanitystyle-sp-z-o-o- 

Trochę kultury? Qlturalni są fajni! https://pl-pl.facebook.com/qlturalnisafajni/ 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)