Dane kontaktowe

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.

Tokarzewskiego 7-12
91-842 Łódź
łódzkie, Polska

www.vandemoortele.com

NIP: 5252322444

Kim jesteśmy?

Vandemoortele to europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności. Nasze oddziały znajdują się w 12 krajach Europy. Globalnie zatrudniamy  5200 pracowników.

Firma koncentruje swoje działania w sektorze piekarniczym B2B (mrożone produkty piekarnicze) oraz sektorze tłuszczy i  margaryn. Naszą działalność produkcyjną w Polsce prowadzimy od 2007r. Pierwszy zakład mieści się w Łodzi natomiast od lipca 2016 roku istnieje też drugi zakład w Kutnie, który mieści się przy ul. Bohaterów walk nad Bzurą 3.

Od wielu lat chętnie angażujemy się w kampanie społeczne, które mają na celu pomoc innym. W 2017 roku zebraliśmy ponad  100 kg karmy dla zwierząt i przekazaliśmy je do schroniska w Łodzi, a także wspieramy akcje charytatywne pod nazwa „Łączy nas wspólne dobro”

Historia:

Firma powstała w 1899 roku w Belgii. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która zaczęła butelkować olej i sprzedawać go sklepom. W okresie od 1930 firma zaczęła bardzo szybko i prężnie się rozwijać co spowodowało, że w 1978 roku Vandemoortele rozpoczęła nową działalność w obszarze produkcji mrożonych wyrobów piekarniczych. Od 1997 roku nasza firma koncentruje się na trzech głównych kategoriach: produkty sojowe, tłuszcze i margaryny oraz mrożone wyroby piekarnicze. W tym samym roku firma rozpoczyna produkcję donutów pod marką THE ORIGINAL DOONY'S®, na bazie oryginalnych amerykańskich receptur. Ich ogromny sukces inspiruje Vandemoortele, aby poszerzyć asortyment o ciasteczka, muffiny i inne słodkie przekąski.

Co możemy Ci zaoferować?

Wszyscy w Vandemoortele kierują się trzema wartościami:

  • SZACUNEK -  W sposób uczciwy i pełny szacunku traktujemy innych i środowisko naturalne.
  • WSPÓŁPRACA – Działamy w duchu współpracy w naszych zespołach i z naszymi partnerami. Dzielimy się naszym doświadczeniem i cieszy nas wspólna praca.
  • AMBICJA – Naszą ambicją jest spełnienie obietnicy Vandemoortele: "najlepszy smak, najlepsza jakość, najlepsza obsługa".

Wiemy, że dobrzy pracownicy potrzebują adrenaliny i różnorodności. Nieustannie się zmieniamy, rozwijamy, poddajemy w wątpliwość stosowane rozwiązania, aby wciąż znajdować lepsze - właśnie dlatego tak wielu ludzi zostaje z nami na tak długo. Mimo, że wszędzie na świecie tworzymy jedną firmę, to jednak w każdej miejscu możemy Ci zaoferować zupełnie różne możliwości i wyzwania.

Ponieważ sami rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty, znajdziesz u nas miejsce jako specjalista do spraw rozwoju produktu, brygadzista, przedstawiciel handlowy czy księgowy.

Będąc naszym pracownikiem masz zagwarantowaną pracę w przyjaznym otoczeniu, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz korzystanie z pakietu świadczeń socjalnych.

NIE ZWLEKAJ!

DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)