Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ValueLogic Sp. z o.o.

Szybowcowa 31
54-130 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

valuelogic.one

NIP: 8971817989

Nasze kluczowe wartości to partnerstwo, eksperckość i jakość

W ValueLogic znajdujemy dopasowane rozwiązania technologiczne dla wyzwań biznesowych. Pomagamy globalnym firmom w cyfrowej transformacji, pracujemy z innowacyjnymi biznesami i wspieramy startupy dostarczając szybkie MVP.

Nasze lokalizacje we Wrocławiu i Berlinie, pozwalają nam być w centrum innowacji w Europie. Na bieżąco śledzimy trendy w branży IT i chętnie sięgamy po nowe technologie.

Zespół ValueLogic to grupa doświadczonych inżynierów, dzięki którym możemy zaoferować nie tylko pełny stos technologiczny, ale także prawdziwe zrozumienie tego, jak technologia może służyć usprawnianiu procesów biznesowych.

Partnerstwo w biznesie i na co dzień

Jesteśmy firmą zbudowaną na partnerstwie w miłej i przyjaznej atmosferze, w której cenimy rozmowę. Mamy płaską strukturę, kierujemy się racjonalnym myśleniem i dojrzałym podejściem.

Niektórzy z nas po prostu lubią kodować, dla innych to prawdziwa pasja, ale nigdy nie zapominamy o tym, że nie kodujemy dla sztuki kodowania, aby dostarczyć naszym klientom prawdziwą wartość biznesową.

Nasi pracownicy mają realny wpływ na produkty, które tworzą, ponieważ jesteśmy otwarci na na nowe pomysły i cenimy zaangażowanie. Z nami będziesz mógł zobaczyć swoją pracę w szerszym kontekście i tworzyć technologię, która realnie wspiera strategie biznesowe naszych klientów.

Wyróżnia nas jakość

W naszym zespole większość pracowników to doświadczeni seniorzy. Realizujemy ambitne projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii. Swoją pozycję na rynku zbudowaliśmy dostarczając oprogramowanie najwyższej jakości. Dołączając do nas będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności, ale także budować mosty pomiędzy biznesem a technologią

ValueLogic to miejsce dla ciebie

Chcemy pracować z osobami, które, tak jak my chcą tworzyć lepsze oprogramowanie dla biznesu, ale także:

Uczyć się i rozwijać. Cenimy i promujemy dzielenie się wiedzą, wewnętrznie i zewnętrznie. Chcemy nadal się rozwijać wraz z naszymi klientami.

Wysoko cenią transparentność. Cenimy ludzi, którzy [potrafią rozmawiać, zarówno w zespole, jak i z klientami. Ze swojej strony zawsze dzielimy się informacjami z życia firmy i dajemy szczere informacje zwrotne.

Są elastyczni. Szukamy ludzi, dla których praca jest ciągłym poszukiwaniem nowych, lepszych rozwiązań. Wierzymy, że innowacja wynika z kwestionowania status quo i ciągłego pytania “jak można to zrobić lepiej”.

Zaufanie jest dla nas kluczem do dobrych relacji. Nasi klienci ufają nam jako partnerom w swojej działalności. My ufamy kompetencjom i dojrzałości naszych pracowników. Razem tworzymy firmę, w której możemy na sobie polegać.