Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Valmet Automotive Sp. z o.o.

ul. Transportowa 1
68-200 Żary
lubuskie, Polska
Telefon: +48684596000
Fax: +48684596060

NIP: 954-25-73-961

O nas

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 5000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Valmet Automotive pracuje nad przyszłością motoryzacji. Kładziemy nacisk na inżynierię eDrive w połączeniu z wybitnymi kompetencjami produkcyjnymi. W naszej linii biznesowej zlokalizowanej w Żarach produkujemy dachy do kabrioletów i systemy kinematyczne do samochodów topowych marek.

W Valmet Automotive wieloletnie dziedzictwo jednego z najważniejszych światowych producentów samochodów spotyka się z duchem nieograniczonych możliwości. Oferujemy Ci inspirującą pracę dającą poczucie spełnienia, równowagę między pracą a życiem prywatnym oraz poczucie tworzenia czegoś nowego. Praca na produkcji? To może być dla Ciebie tylko początek. Dróg awansu wewnętrznego jest wiele… Spróbuj i przekonaj się sam!

Nasze zobowiązania

Nasza kultura jest bardzo pragmatyczna, ale nie pretensjonalna. Pięć zobowiązań, które przyjęliśmy opisuje sposób, w jaki zachowujemy się na co dzień w Valmet Automotive: szanujemy, dostarczamy to, co obiecujemy, wykazujemy ducha przedsiębiorczości, zarządzamy swoją pracą, kształtujemy ją – cały czas się uczymy, rozwijamy, kształtujemy naszą przyszłość.

Szacunek

Szacunek jest podstawą naszej kultury korporacyjnej. Jest fundamentem, na którym pielęgnujemy nasze relacje – z klientami, partnerami i dostawcami, z naszymi pracownikami we wszystkich lokalizacjach i na wszystkich poziomach. Szacunek kształtuje również nasze podejście do branży i naszej działalności: traktujemy poważnie to, co robimy.

Liderowanie na wszystkich poziomach

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za swoją pracę i zarządzanie nią, co oznacza liderowanie, podejmowanie decyzji i branie odpowiedzialności za nie. Liderowanie odbywa się na wszystkich poziomach, od najmniejszej jednostki do Zespołu Zarządzającego Grupą.

Dostarczanie

Nigdy nie dostarczamy „ot tak”. Chcemy być najlepsi we wszystkim, co opracowujemy, produkujemy, planujemy, testujemy i oferujemy naszym klientom jako usługodawca.

Pokazywanie ducha przedsiębiorczości

Jesteś najlepszym profesjonalistą w swojej pracy - pokaż to! Okazywanie ducha przedsiębiorczości oznacza, że jesteśmy innowacyjni, ciekawi i otwarci. A kiedy już prawie osiągnęliśmy nasz cel, z pasją robimy ten ostatni krok. Kochamy to, co robimy. Chcemy myśleć poza schematami, działać przedsiębiorczo i odnosić sukcesy gospodarcze.

Stałe uczenie się

Nigdy nie jesteśmy zbyt zajęci, by ciągle się uczyć. Chęć eksplorowania nowych obszarów, odkrywania i słuchania kształtuje nas bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy ciągle doskonalić siebie i firmę. Przeprowadzamy kompleksowe analizy rynku i danych, aby być o krok do przodu.

Nasi ludzie o nas

„W Valmet Automotive w Żarach pracuję już 14 lat. Doświadczenie, które nabyłem i codziennie nabywam pracując tutaj, pozwala mi na wywiązywanie się z założonych celów oraz wykonywanie działań korygujących i zapobiegawczych. Ciągły rozwój i uczenie się wpływa na efektywną realizację przydzielonych mi obowiązków. Nie poddaję się nawet przy trudnych zadaniach. Razem z moim  zespołem odpowiadamy za finalny produkt – dach dla samochodu Porsche Targa. W mojej pracy cenię sobie dobrą współpracę z zespołem oraz przełożonymi, na którą składa się  sprawna komunikacja, dobra atmosfera i dbałość o bezpieczeństwo.”

Przemysław Osiński, Mistrz Produkcji

„W Valmet Automotive pracuję od 11 lat. Nabyłem tutaj umiejętności, które pozwalają na szybkie i efektywne wywiązywanie się  z obowiązków oraz planowanie zadań. Powierzona mi odpowiedzialność oraz moje kwalifikacje i uprawnienia pozwalają mi wpłynąć na zmniejszenie kosztów. Możliwość stałego dokształcania się wpływa na finalny efekt mojej pracy. W Valmet Automotive cenie sobie dobrą współpracę i dobre relacje z przełożonymi, co wpływa na sprawną realizacje zadań i pozytywne nastawienie do pracy.”

Grzegorz Wiesner, Liniowy kontroler jakości

„To co lubię najbardziej w mojej pracy, to ciągłe nowe wyzwania, dzięki którym nieustannie się rozwijam. Praca w Dziale Industrializacji umożliwia mi kontakt z nowymi technologiami i różnymi dziedzinami technicznymi. Cała firma to jeden zgrany zespół, dążący ściśle do celu, z entuzjazmem i chęcią udoskonalania. Właśnie za to cenię Valmet Automotive.”

Łukasz Lenk, Inżynier ds. industrializacji

„Pracuję w firmie Valmet Automotive prawie 14 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynałem od pracy w obszarze produkcji, dziś zajmuję stanowisko Starszego Specjalisty ds. Produkcji. Praca w Dziale Inżynieryjnym jest bardzo satysfakcjonująca dzięki możliwość doskonalenia procesów ze znakomitymi fachowcami i poprawy jakości finalnego produktu. Firma Valmet Automotive inwestuje w swoich pracowników, każdy może być ekspertem!”

Robert Gołek, Starszy specjalista ds. produkcji

„Praca w Valmet Automotive dodała mi pewności siebie i nauczyła mnie wierzyć we własne pomysły. Miałem też okazję na ich realizację, co pozwoliło mi wypracować upór w dążeniu do celu oraz rozwinęło asertywną postawę. Dostrzegam też dobrą perspektywę rozwoju. Dalszą ścieżkę swojej kariery planuję w Valmet Automotive.”

Jakub Dankiewicz, Specjalista ds. zakupów

„W Valmet Automotive swoje pierwsze kroki stawiałam jako Referent ds. logistyki, poznając całą strukturę działania firmy. Przez kolejne lata pracy rozwijałam swoje umiejętności i stawiałam czoła kolejnym wyzwaniom. Bez wsparcia i zaufania przełożonego oraz osób z działu rozwój mojej kariery nie byłby możliwy na tak wysokim poziomie. Jeżeli chcesz się rozwijać w VA, to przede wszystkim uwierz w swoje umiejętności i w siebie. Bądź otwarty na nowe wyzwania i podejmuj inicjatywę a porażki traktuj jako okazję do nauki oraz zdobywania doświadczenia.”

Aleksandra Dąbrowicz, Kierownik ds. planowania logistycznego
i zarządzania łańcuchem dostaw

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)