Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Valeo Holding Group Shared Service Center

Przemysłowa 3
32-050 Skawina
małopolskie, Polska

NIP: 6761172723

Nasze lokalizacje:

Skawina - Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

Przemysłowa 3
32-050 Skawina
małopolskie, Polska

Skawina - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

Przemyslowa 3
32-050 Skawina
małopolskie, Polska

Czechowice-Dziedzice - Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)

ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
śląskie, Polska

Valeo eAutomotive

Bażaniec 8
43-502 Czechowice-Dziedzice
śląskie, Polska

Chrzanów - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

Europejska 50
32-500 Chrzanów
małopolskie, Polska

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.

Marynarska 15
02-674 Warszawa
mazowieckie, Polska

Rekrutacja

Valeo poszukuje zaangażowanych i kreatywnych osób, pragnących ciągłego rozwoju i wzbogacania zakresu swoich umiejętności, dlatego też kładziemy nacisk na rzetelne przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się z etapami procesu rekrutacyjnego.

Proces rekrutacji dla Rekrutacja na stanowiska produkcyjne i magazynowe

ETAP 1

Aplikacja

Pierwszy etap należy do Kandydata. Zachęcamy do aplikowania na stanowiska zgodnie z kwalifikacjami Kandydatów. Należy pamiętać o dodaniu aktualnego CV oraz zgody RODO (o przetwarzaniu danych osobowych), aby umożliwić prawidłowy proces selekcji.

ETAP 2

Selekcja

Następnie Rekruterzy Valeo dokonują selekcji nadesłanych aplikacji oraz kontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami. Po wstępnej weryfikacji podstawowych informacji i dostępności Kandydata, Rekruter zaprasza na pierwsze spotkanie w zakładzie.

 

ETAP 3

Testy

Podczas spotkania z Rekruterem, przedstawiamy informacje o firmie i stanowisku oraz weryfikowane są informacje z CV dotyczące: dotychczasowego doświadczenia, kompetencji oraz motywacji, a także oczekiwań Kandydata. Ponadto przeprowadzamy testy manualne, by sprawdzić predyspozycje do wykonywania pracy na stanowisku produkcyjnym.

ETAP 4

Spotkanie z Kierownikiem

Po rozmowie z Rekruterem, informujemy Kandydatów telefonicznie o pozytywnym lub negatywnym rezultacie spotkania. W przypadku pozytywnego przejścia pierwszego etapu, zapraszamy Kandydata na rozmowę z Kierownikiem, które umożliwia zdobycie dodatkowych informacji o stanowisku.

ETAP 5

Decyzja i informacja zwrotna

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Zakładzie Valeo, Kandydat otrzyma od Nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. W przypadku pozytywnej decyzji, Rekruter zaprasza kandydata do biura  w celu złożenia oferty.

Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane zarówno w siedzibie firmy, jak i zdalnie. Za każdym razem kandydat zostanie poinformowany o formie rozmowy.  

Szczegóły rekrutacji zdalnych znajdują się w zakładce Zdalny Onboarding i Rekrutacja.

Proces rekrutacji dla Rekrutacja na stanowiska biurowe

ETAP 1

Aplikacja

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki “Kariera” na naszej stronie www.valeo.com, na której znajdują się wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne. Po wybraniu Polski na interaktywnej mapie, Kandydat może szybko i sprawnie przesłać swoją aplikację.

ETAP 2

Selekcja

Kolejnym etapem procesu jest weryfikacja aplikacji Kandydatów. Po wstępnej selekcji pracownicy Działu Rekrutacji skontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, Dział Rekrutacji skontaktuje się z Kandydatem w celu przeprowadzenia ok. 20-minutowej rozmowy. Kontakt telefoniczny umożliwi nam lepsze poznanie Kandydata oraz dokładniejszą weryfikację kompetencji, również językowych. Dodatkowo podczas rozmowy przedstawimy zakres obowiązków związany z danym stanowiskiem.

ETAP 4

Spotkanie z Przełożonym oraz Pracownikiem Działu HR

Pomyślny finał telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej wiąże się z zaproszeniem Kandydata na spotkanie z Managerami z danego Działu oraz z przedstawicielem Działu HR. Rozmowa kwalifikacyjna w jednym z Zakładów Valeo umożliwi Kandydatowi bezpośrednie spotkanie z potencjalnym przełożonym, które pozwoli na zdobycie dodatkowych informacji o stanowisku. W przypadku stanowisk do Działów Technicznych, Kandydat może zostać poproszony o wykonanie zadań związanych z umiejętnościami praktycznymi.

Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane zarówno w siedzibie firmy, jak i zdalnie. Za każdym razem kandydat zostanie poinformowany o formie rozmowy.  

Szczegóły rekrutacji zdalnych znajdują się w zakładce Zdalny Onboarding i Rekrutacja.

ETAP 5

Decyzja i informacja zwrotna

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Zakładzie Valeo Kandydat otrzyma od Nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. W przypadku pozytywnej decyzji, Pracownik Działu HR kontaktuje się bezpośrednio z Kandydatem w celu złożenia oferty.