Dane kontaktowe

UTC Fire & Security

Sadowa 8
80-771 Gdańsk

NIP: 5831005698

O UTC Fire&Security

Jesteśmy częścią United Technologies (UTC), światowego lidera technologicznych rozwiązań dla przemysłu lotniczego i automatyki budynku . UTC na świecie zatrudnia ponad 200 000 pracowników w blisko 70 krajach.

Jako wiodącym dostawca systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego i rozwiązań elektronicznych, które chronią ludzi, własność oraz mienie na całym świecie.

Swój sukces opieramy na kreatywności, ciągłym doskonaleniu produktów, ich niezawodności oraz na pracownikach z pasją wykonujących swoją pracę.

Centrum technologiczne R&D w Gdańsku należy do biznesu, który dostarcza zaawansowane technologie związane z wyposażeniem inteligentnego budynku oferując systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych, przeciwwłamaniowych, kontroli dostępu i monitoringu video.

UTC w Polsce

W Polsce historia Centrum Technologicznego (R&D) rozpoczęła się w 1997 roku od pięcioosobowego zespołu inżynierskiego. Stanowiło ono wówczas część biura handlowego firmy Aritech. Zatrudniamy ponad 160 osób, a w ciągu najbliższych miesięcy mamy w planach zwiększenie zatrudnienia. W Polsce zlokalizowany jest także Dział Wsparcia Technicznego dla regionu EMEA, który pełni rolę pomocy technicznej dla partnerów biznesowych i inżynierów UTC oraz prowadzi szkolenia produktowe w różnych lokalizacjach.

Obecnie Centrum technologiczne w Gdańsku należy do biznesu CCS – Climate Controls and Security, który dostarcza zaawansowane technologie związane z wyposażeniem inteligentnego budynku: systemy klimatyzacji (Carrier) oraz systemy zabezpieczeń:

  • przeciwpożarowych (fire detection)
  • przeciwwłamaniowych (intrusion)
  • kontroli dostępu (access control)
  • monitoringu video (video surveillance)

INDUSTRY-LEADING BRANDS

Ostatnie wpisy dla UTC Fire & Security Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)