Dane kontaktowe

UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Kolejowa 24
39-100 Ropczyce
podkarpackie, Polska

NIP: 5241027606

O nas

UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa pod szerokim wachlarzem dobrze znanych marek. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią koncernu UTC.

 • Dział Produkcji Gaśnic

  Zajmujemy się produkcją gaśnic proszkowych, pianowych i śniegowych, o pojemności od 1 do 12kg. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle, handlu, motoryzacji, gastronomii i gospodarstwach domowych. Najwyższą jakość wyrobu gwarantującą stałe wzmacnianie pozycji, regularny wzrost obrotów i zatrudnienia w Firmie osiągamy dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu przeciwpożarowego, wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i w oparciu o najnowszą technologię wytwarzania. W Fabryce o powierzchni 13,5 tys.m.kw. wytwarzane jest powyżej 2 mln gaśnic rocznie, a nasze wyroby trafiają do ponad 100 krajów świata.
   
 • Dział Elektroniki

  Drugi dział produkcyjny odpowiada za produkcję wyrobów elektronicznych - centralek przeciwpożarowych, pozwalających na identyfikację miejsca powstania pożaru z dokładnością do pojedynczej czujki. Centralki umożliwiają ponadto sterowanie i kontrolę zewnętrznych urządzeń zabezpieczających takich jak bramy pożarowe, klapy oddymiające itp. oraz przekazanie informacji o pożarze do stacji monitoringu zarówno w postaci cyfrowej jak i analogowej. Po otrzymaniu sygnału alarmu, zgodnie z zaprogramowanym wariantem alarmowania, centralka elektroniczna może uruchamiać m.in. sygnalizatory oraz przekaźniki wyjściowe wewnątrz centrali jak również na liniach dozorowych w postaci liniowych elementów sterujących.

Kariera

Poszukujemy doświadczonych inżynierów z wykształceniem technicznym z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Każdy z pracowników UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. przyczynia się do podwyższania jakości produktów i usług poprzez nieustanne zaangażowanie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz osiąganie wyznaczonych celów.

Lubisz wyzwania? Jesteś ambitny? Chcesz się rozwijać?

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, odpowiedz na naszą ofertę pracy zamieszczoną na stronie pracuj.pl, wysyłając swoje CV w j. polskim i angielskim oraz list motywacyjny na adres:
[email protected]

Rekrutacja w naszej firmie jest procesem kilkuetapowym. Jej przebieg i etapy dostosowane są do stanowiska i wymagań stawianych kandydatowi. W ramach rekrutacji stosujemy: wywiad telefoniczny, rozmowę kwalifikacyjną, testy kompetencyjne.

Co oferujemy?

 • pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów
 • możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach
 • stabilne zatrudnienie
 • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity
 • możliwość rozwoju kompetencji językowych
 • szeroki wybór szkoleń
 • możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program
 • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy
 • dobrą atmosferę pracy