Dane kontaktowe

UTC Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o.

Bierutowska 65-67
51-317 Wrocław
dolnośląskie, Polska

utcaerospacesystems.com

NIP: 7010046036

O NAS

Witaj w UTC Aerospace Systems

W każdej sekundzie w powietrze wzbija się samolot z wyposażeniem UTC Aerospace Systems na pokładzie. 100 letnie doświadczenie oraz wysoka jakość projektowanych produktów klasyfikuje nas jako jednego z największych światowych dostawców technologicznie zaawansowanych systemów dla przemysłu lotniczego i wojskowego.

UTC we Wrocławiu: We Wrocławiu, UTC Aerospace Systems, dynamicznie rozwija swoją działalność od 2010. Mieści się na terenie ponad 11 ha i zatrudnia ponad  1000 pracowników w 16 działach. Nasi pracownicy rozwijają nowe generacje inteligentnych i godnych zaufania rozwiązań, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność samolotów. Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach i śmigłowcach. Razem tworzymy wielkie rzeczy i patrzymy w przyszłość w poszukiwaniu jeszcze większych.

Jak pracujemy: W UTC Aerospace Systems rozwój zawodowy wszystkich pracowników jest dla nas najważniejszy. Nie ważne czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, UTC umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki kariery. Dzięki nam, osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii. Realizując swoje codzienne zadania i angażując się w złożone projekty przyczynisz się również do umocnienia naszej pozycji lidera rynku.

Nasze wartości

UTC Aerospace Systems to kultura organizacji oparta na naszych najważniejszych wartościach: zaangażowaniu i samodoskonaleniu poprzez liczne szkolenia i rozwój innowacyjnych pomysłów oraz pasji do jakości, aby w pełni dbać o bezpieczeństwo naszych klientów. UTC to również miejsce pracy, w którym dbamy o dobrą atmosferę.

Dlaczego warto dołączyć do UTC Aerospace Systems

  • nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów
  • doceniamy zaangażowanie i dbamy o rozwój kariery wszystkich pracowników
  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie i regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • wspieramy w rozwoju zawodowym poprzez program edukacyjny „Scholar”, w ramach którego dofinansujemy studiowanie na dowolnym kierunku

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)