Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

USP Zdrowie Sp. z o.o.

Biuro w Warszawie
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 543 64 00

NIP: 7010219241

Oddziały:

US Pharmacia Sp. z o.o.

Wytwórnia we Wrocławiu
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 733 01 01

O nas

Nasza firma powstała w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Voitka Napiórkowskiego i szybko stała się liderem na polskim rynku leków dostępnych bez recepty.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 osób. Posiadamy biura zlokalizowane w Warszawie, na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii i Stanach Zjednoczonych oraz Wytwórnię leków US Pharmacia we Wrocławiu, która dostarcza na rynek ponad 100 mln opakowań rocznie.

Jesteśmy częścią życia milionów Polaków! W naszym portfolio znajdują się czołowe marki rynku produktów i leków bez recepty w Polsce, m.in. Apap, Ibuprom, Gripex, Verdin, Stoperan i Xenna. Dbałość o wysoką jakość i skuteczność naszych produktów sprawia, że od lat cieszą się one zaufaniem konsumentów, pacjentów i farmaceutów.

Dlaczego warto u nas pracować?

Zmieniamy świat wokół Ciebie – w trosce o zdrowie Twoje i Twoich bliskich

Dołączając do nas, możesz liczyć na stabilną pracę u lidera w swojej branży, wyróżniającego się wyjątkową dbałością o warunki pracy i rozwój pracowników. Jako firma stawiamy na jasne zasady zatrudnienia, otwartą komunikację i budowanie autentycznych, dobrych relacji.

Bardzo ważne jest dla nas wspieranie zdrowia na co dzień –  dlatego w naszym biurze serwowane są codzienne porcje owoców i świeże zioła. Nasi pracownicy mają także dostęp do masaży, foteli masujących, piłek rehabilitacyjnych, a nawet lamp do fototerapii w sezonie zimowym.

Ponadto raz w roku organizujemy Dni Zdrowia, podczas których możesz wziąć udział w zajęciach sportowych, skonsultować się z lekarzem lub posłuchać wykładów dotyczących zdrowego stylu życia. Wierzymy, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu. Wiedząc, że o zdrowie trzeba dbać nieustannie,  inspirujemy do tego, jak zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Pozostajemy wierni ideałom naszego założyciela. Tak jak on stawiamy człowieka i jego potrzeby w centrum naszych działań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)