Dane kontaktowe

URSA Polska

Armii Krajowej 12
42-520 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 268 01 01
[email protected]

www.ursa.pl

NIP: 5341413645

URSA Polska Sp. z o.o.

BIURO HANDLOWE

ul. Ruchliwa 15
02-182 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 878 77 60
[email protected]

www.ursa.pl

Kim jesteśmy i co robimy?

  • Jesteśmy jednym z wiodących producentów materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, obecnym na polskim rynku od ponad 20 lat. Nasze główne produkty to wełna mineralna URSA GLASSWOOL i PUREONE, polistyren ekstrudowany URSA XPS oraz kanały wentylacyjne URSA AIR.
  • Jesteśmy częścią Grupy Xella działającej w branży budowlanej i skupiającej w swoim portfolio obok URSY również takie marki jak Ytong, Silka i Multipor.
  • Zatrudniamy ponad 150 pracowników w dwóch lokalizacjach – w zakładzie produkcyjnym w Dąbrowie Górniczej oraz w biurze handlowym w Warszawie.

Co oferujemy?

  • Szanujemy naszych pracowników i dlatego zatrudniamy na umowy o pracę, dbamy o bezpieczeństwo na stanowiskach pracy, a w regulaminie stosujemy zapisy, które często są korzystniejsze niż Kodeks Pracy.
  • Dbamy o rozwój naszych pracowników zapewniając im dostęp do szkoleń oraz promując aktywność i samodzielność na stanowisku pracy.
  • Zatrudniamy i wspieramy ludzi z pasją! Wierzymy, że realizacja prywatnych zainteresowań pomaga wyzwolić entuzjazm do działania w każdej dziedzinie, w tym również w pracy. W naszym gronie mamy zapalonych biegaczy, rowerzystów, którzy nawet w drodze do pracy nie rozstają się ze swoim jednośladem, tancerzy, muzyków, fotografów i wielu innych.

Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie i dlatego angażujemy się w wiele akcji charytatywnych oraz imprez kulturalnych i sportowych na terenie Dąbrowy Górniczej. Wspieramy działalność fundacji zaangażowanych w pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej. Współpracujemy z lokalnymi szkołami oraz przedszkolami organizując konkursy dla dzieci oraz prezenty na Mikołajki oraz Dzień Dziecka. Przekazujmy również używany sprzęt komputerowy dla potrzebujących uczniów i w ten sposób pomagamy w organizowaniu nauki zdalnej podczas pandemii COVID-19.
  • Dbamy o środowisko. Do produkcji naszych produktów wykorzystujemy materiały z recyklingu, a produkcja odbywa się z uwzględnieniem standardów Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001, 14001, 45001, Certyfikatu EUCEB, Deklaracji Środowiskowej EPD oraz Certyfikatu Zasoby Środowiskowe. Praca w oparciu o najwyższe standardy przynosi potwierdzenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach, takich jak np. Zielona Marka, Trophée de la Maison, TopBuilder, Blaue Engel, a także certyfikatach takich jak Indoor Air Comfort Gold czy „EcoMaterial Absolute”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)