Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

UPS

Prądzyńskiego 1/3
01-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ups.com/pl/pl/Home.page

NIP: 5221004200

Napędzamy nasz świat, doręczając to, co ważne.

„UPS to firma z dumną przeszłością i jeszcze jaśniejszą przyszłością. Nasze wartości definiują nas. Nasza kultura wyróżnia nas. Nasza strategia jest naszą siłą napędową. UPS jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia klientów, jest kierowana przez pracowników i rozwija się poprzez innowacje."

Carol B. Tomé

Poznaj nas

  • 1907 - Rok założenia w Seattle w stanie Waszyngton
  • 540 000+ Pracowników na całym świecie
  • 220+ Obsługiwane kraje i terytoria

Działając w ponad 220 krajach, firma UPS dokłada wszelkich starań, aby rozwijać świat – dostarczając to, ważne. Zaczynaliśmy od drobnych usług kurierskich świadczonych przez przedsiębiorczych nastolatków, którzy pożyczyli na ten cel 100 USD. Dziś firma UPS zatrudnia na świecie ponad 500 000 pracowników i jest liderem w branży transportu i logistyki, oferującym innowacyjne rozwiązania zarówno dużym, jak i małym klientom zgodnie z hasłami Klient w centrum uwagi, Wspólne przywództwo i Rozwój przez innowacje..

Ponad 100 lat innowacji

  • 1907 - Wszystko zaczęło się od 100 USD

W 1907 roku dwóch nastoletnich przedsiębiorców stworzyło coś, co stało się największą na świecie firmą zajmującą się dostarczaniem przesyłek. Claude Ryan i Jim Casey, którzy rozpoczęli działalność w Seattle w piwnicy, ze studolarową pożyczką, otworzyli American Messenger Company.

  • 1919 - Nazwa i wygląd, które znasz

W 1919 r. firma po raz pierwszy rozszerzyła działalność poza Seattle do Oakland w stanie Kalifornia, i przyjęła swoją obecną nazwę, United Parcel Service. W tym samym roku firma pomalowała samochody firmowe na kolor brązowy, reprezentujący klasę, wyrafinowanie i profesjonalizm.

  • 1988 - Narodziny linii lotniczej

W 1988 roku firma UPS uzyskała zgodę Federalnej Administracji Lotniczej (FAA) na obsługę własnych samolotów, co doprowadziło do powstania linii lotniczych UPS.

  • 1989 - To duży, piękny świat

Po dekadzie wzrostu na terenie obu Ameryk i w Europie, w 1989 roku firma UPS rozszerzyła działalność na Bliski Wschód, Afrykę i terytoria na Pacyfiku. Obecnie firma UPS działa w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie.

  • 2020 - Nowy kierunek

Carol B. Tomé rozpoczęła swoją pracę jako 12. dyrektor generalny UPS 1 czerwca 2020 г., zostając pierwszą kobietą na tym stanowisku w 113-letniej historii firmy.

Więcej na temat historii firmy znajdziesz na ups.com

Profil firmy

NASZA STRATEGIA:
KLIENT W CENTRUM UWAGI, WSPÓLNE PRZYWÓDZTWO I ROZWÓJ PRZEZ INNOWACJE

Zasada „lepiej, nie więcej” skupia się na innowacyjnych, zorientowanych na klienta rozwiązaniach dedykowanych dla branż rozwijających się, takich jak branża opieki medycznej, segment małych przedsiębiorstworaz międzynarodowe platformy sprzedażowe. Jako lider w dziedzinie logistyki globalnej rozumiemy nasz obowiązek polegający na budowaniu bezpieczniejszych, silniejszych i bardziej odpornych społeczności lokalnych w oparciu o sprawiedliwe zasady z uwzględnieniem możliwości ekonomicznych.

Rozwój naszych klientów to nasz rozwój.

Niezależnie od wielkości i lokalizacji, UPS pomaga firmom osiągnąć cele w szybko zmieniającym się świecie.  

Ostatnie wpisy dla UPS Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)