Dane kontaktowe

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

ul. Gen. Józefa Bema 2
50-265 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.upsjobs.com

NIP: 8982208277

Oddział w Łodzi

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 178
90-530 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.upsjobs.com

ETAP 1

Aplikacja

Możesz aplikować do UPS Global Business Services bezpośrednio poprzez portal pracuj.pl lub przesyłając CV na odpowiedni e-mail rekrutacyjny, a także poprzez naszą stronę:

 

[email protected] lub www.upsjobs.com

[email protected] lub www.upsjobs.com

 

ETAP 2

Selekcja

Jest to czas na wybór przez Nas odpowiednich kandydatów na wakujące stanowiska. Nie możemy zagwarantować, że skontaktujemy się z każdą osobą aplikującą do Naszej firmy, natomiast obiecujemy, że dzięki takiemu podejściu staramy się jak najlepiej dopasować profil kandydata do otwartych stanowisk.

ETAP 3

Wywiady telefoniczne

Gdy zostaniesz przez Nas Wybrany, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przeprowadzić krótki, wstępny wywiad rekrutacyjny.

ETAP 4

Bezpośrednie spotkania

Po wywiadzie telefonicznym zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania bezpośrednio w Naszym biurze. Podczas spotkania, chcemy poznać Cię bliżej, ale też opowiedzieć o Naszej firmie. W trakcie rozmowy chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

ETAP 5

Decyzja

Po spotkaniu daj Nam czas na podjęcie decyzji. Niezależnie od tego, czy będzie ona pozytywna, czy negatywna, na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną.

ETAP 6

Zatrudnienie

Nowa praca? Pierwszy dzień? Nie ma czym się stresować! W naszej firmie mamy program onboardingowy, który pozwoli Ci zapoznać się z kulturą UPS i gładko przejść przez proces wdrożenia. Witaj, nowy UPSersie!