Dane kontaktowe

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

ul. Gen. Józefa Bema 2
50-265 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.upsjobs.com

NIP: 8982208277

Oddział w Łodzi

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 178
90-530 Łódź
łódzkie, Polska
[email protected]

www.upsjobs.com

Stabilne warunki zatrudnienia

Wierzymy, że stabilne zatrudnienie to idealny początek przygody z nowym pracodawcą. Wszyscy Pracownicy UPS Global Business Services są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę.

Prywatna Opieka Medyczna

Wszyscy nasi Pracownicy od początku swojego zatrudnienia objęci są programem prywatnej opieki medycznej. W zakresie świadczonych usług znajdują się m.in.: bezpłatne konsultacje specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz szczepienia.

Ubezpieczenie NNW

Każdy nasz Pracownik od początku zatrudnienia ma możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW, którego składka w całości pokrywana jest przez UPS.

Karta Multisport

UPS Global Business Services oferuje dofinansowanie do karty Multisport dla każdego Pracownika już od pierwszego miesiąca zatrudnienia.

Program Promocji Wewnętrznej

Oferujemy naszym Pracownikom nieograniczone możliwości rozwoju, poparte filozofią „We Promote from Within”. Aż 99% naszej kadry kierowniczej stanowią osoby wyłonione w ramach awansu wewnętrznego.

Plan emerytalny

Masz również możliwość przystąpienia do bardzo korzystnego Planu Emerytalnego, w którego kosztach partycypuje UPS. To jest nie tylko dobry sposób na zadbanie o swoją przyszłość, ale również pomysł na oszczędności.

Lokalizacja w sercu Wrocławia i Łodzi

Nasze Centrum Usług Biznesowych Global Business Services znajduje się we Wrocławiu w odległości 3 minut spacerem od Ostrowa Tumskiego, oraz 10 minut od wrocławskiego Rynku. W Łodzi nasze biuro to 10 minut spacerem od słynnej ulicy Piotrkowskiej.

Dofinansowanie do zakupu okularów

Zwrócimy Ci częściowe koszty, które poniosłeś w trakcie zakupu okularów.

UPS University

Gwarantujemy Ci dostęp do portalu, na którym możesz korzystać z biblioteki z licznymi branżowymi pozycjami oraz rozwijać umiejętności twarde i miękkie. Otrzymasz dostęp do kursów, książek i filmów opracowanych przez ekspertów; będziesz mógł zarządzać swoim procesem uczenia się i nabywania nowych kompetencji.

Świeże owoce dla pracowników

Dbając o dobre samopoczucie i zdrowie naszych Pracowników, oferujemy Ci świeże owoce raz w tygodniu.

Zadaszony parking dla rowerów

Jeździsz do pracy rowerem? Super! Chcąc Ci ułatwić parkowanie, w garażu podziemnym oferujemy zadaszony parking dla Twojego roweru. Twój rower będzie bezpieczny!

Program onboardingowy

Rozumiemy, że rozpoczęcie nowej pracy to wydarzenie, które może być stresujące. Chcemy, abyś czuł się jak najlepiej w UPS, z tego względu każdy nowy pracownik jest objęty programem onboardingowym. Dzięki temu programowi poznasz kulturę i zasady panujące w UPS GBS oraz gładko przejdziesz proces wdrożenia. W końcu jesteśmy znani z dobrej atmosfery u nas panującej, więc witaMY w zespole!