Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

UPC Polska

Al. Solidarności 171
00-877 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5262461791

BENEFITY

OPIEKA MEDYCZNA I UBEZPIECZENIE

Już od pierwszego dnia pracy zostaniesz objęty ubezpieczeniem NNWi prywatną opieka medyczną w Centrum Medicover (z możliwością wykupienia pakietu dla Twoich bliskich). Oferujemy Ci także dostęp do preferencyjnych warunków ubezpieczenia na życie dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

ELASTYCZNE GODZINY

Lubisz wstawać skoro świt, a może wolisz rozpocząć pracę później? Dzięki pracy w modelu Agile Working możesz np. zdecydować, o której godzinie dotrzesz do biura, aby pracować najbardziej efektywnie.
Wierzymy, że najlepsze pomysły nie muszą rodzić się przy biurku. Dlaczego nie mielibyśmy zatem pracować elastycznie? Jeżeli Twoje zadania umożliwiają Ci częściową pracę zdalną, możesz pracować z jakiegokolwiek miejsca, w którym będziesz mieć dostęp do sieci. W uzgodnieniu z przełożonym dopasuj swój tydzień pracy do indywidualnych potrzeb.

USŁUGI UPC W TWOIM DOMU

Po trzech miesiącach zatrudnienia w UPC możesz złożyć wniosek o instalację usług w Twoim miejscu zamieszkania. Dostęp do telewizji, Internetu i telefonii stacjonarnej umili Ci chwile, które spędzasz w domu. Możesz także oglądać ulubione programy i seriale na smartfonie lub tablecie, gdziekolwiek chcesz!
Jesteś już Klientem UPC? Zmienimy Twoje obecne usługi w paczkę pracowniczą – wystarczy tylko złożyć wniosek, aby cieszyć się pakietem naszych usług.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Nasi wewnętrzni trenerzy w każdym roku kalendarzowym przygotowują program szkoleń otwartych, dzięki którym możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie, dowiadując się np. jak efektywnie zarządzać zespołem, jak organizować własny czas pracy lub jakie są zasady autoprezentacji.

SZLIFUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE

Umożliwiamy naszym pracownikom dostęp do nowoczesnej, multimedialnej platformy e-learningowej wspierającej naukę języka angielskiego. Oferuje ona kilka poziomów zaawansowania, a każda z lekcji pozwala ćwiczyć różne obszary języka. Dzięki zróżnicowaniu i interaktywności proces nauki jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy!

KOMPLEKSOWE WDROŻENIE DO PRACY

Każdy nowy pracownik objęty jest programem „Induction”. W pierwszych trzech miesiącach pracy Twój przełożony będzie wspierał Twoje wdrożenie, udzielając Ci wielu cennych wskazówek i organizując spotkania z Twoimi przyszłymi, kluczowymi współpracownikami.
Pierwszy dzień pracy? Powitamy Cię, oferując pigułkę wiedzy o UPC – opowiemy Ci o tym, co może być dla Ciebie interesujące i przydatne w późniejszym realizowaniu obowiązków. Aby ułatwić Ci swobodne poruszanie się po biurze, zapewnimy spacer, podczas którego będziesz miał okazję poznać topografię naszych korytarzy, spotykając jednocześnie swoich nowych kolegów i koleżanki z różnych działów organizacji. To na pewno będzie owocny dzień!

TWÓRZMY WSPÓLNIE DOBRĄ ATMOSFERĘ

We wzajemnych kontaktach kierujemy się zasadą luźnej komunikacji – zwracamy się do siebie bezpośrednio i unikamy hierarchiczności. Zależy nam na dobrej atmosferze pracy!
Stawiamy na współpracę wewnątrz działów i pomiędzy nimi, chętnie spędzamy czas razem i wypracowujemy wspólne rozwiązania.

PO GODZINACH

Dzięki dostępowi do platformy kafeteryjnej i punktom, które w każdym miesiącu otrzymujesz od pracodawcy, możesz zamawiać bilety  na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe oraz vouchery zakupowe. Uprawiasz aktywnie sport? Mamy dla Ciebie bezpłatną kartę MultiSport!