Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

UPC Polska

Al. Solidarności 171
00-877 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5262461791

UPC W POLSCE

UPC Polska to wiodący dostawca cyfrowej rozrywki i Internetu na rynku polskim, obecny w sektorze nowoczesnych technologii multimedialnych od 1989 roku. W zasięgu naszej sieci znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Obecnie mamy około 1,5 mln Klientów.

Oferujemy rozwój w kilkunastu obszarach: sprzedaż i obsługa klienta (zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna), wsparcie sprzedaży, marketing, IT i technika, PR i komunikacja wewnętrzna, finanse i księgowość, administracja, HR, prawo.

UPC Polska zatrudnia około 1450 osób w dziewięciu lokalizacjach: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Aż 80% z nas pracuje w największych biurach UPC – w warszawskiej siedzibie w centrum miasta oraz katowickim biurze w dzielnicy Zawodzie, w którym, oprócz wielu działów back-office, mieści się nasze wewnętrzne Contact Center.

NASZE WARTOŚCI WYRAŻAJĄ TO, JACY JESTEŚMY

Joy

Jesteśmy zwolennikami angażującego środowiska pracy, a naszym celem jest dbałość o dobrą atmosferę pracy i wynikające z niej zadowolenie.

Care

Najcenniejszym zasobem firmy są ludzie, którzy ją tworzą, dlatego staramy się zapewniać naszym pracownikom warunki, w których mogą w pełni wykorzystywać swoje możliwości i kompetencje. Wykazujemy troskę o relacje wewnątrz firmy, a w codziennych kontaktach jesteśmy otwarci na współpracę i wzajemne wsparcie.

Passion for better

Pracujemy z pasją, wierząc jednocześnie, że „całkiem dobrze” nie jest wystarczająco dobrze. Poprzez otwartość na innowacyjność, staramy się usprawniać naszą pracę i doceniamy nawet niewielkie ulepszenia, które mogą poprawić naszą efektywność i satysfakcję.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)