Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.unum.pl

NIP: 5262262838

Środowisko pracy

Jesteśmy firmą przyjazną Pracownikom i Współpracownikom. Wspólnie tworzymy oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Oferujemy pracę w unikalnej, międzynarodowej kulturze organizacyjnej, którą kształtują spójne dla nas wszystkich wartości: UCZCIWOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Pracujemy głównie zdalnie, a dla chętnych w naszych biurach czekają pakiety sanitarne i zasady zapewniające najwyższe bezpieczeństwo.

Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu „Najlepszy Pracodawca” przyznawanego przez Kincentric, a także laureatem nagrody „Gazeta Finansowa: Najlepszy Pracodawca” (2019, 2020) oraz „Inspiratorzy Biznesu: Najlepszy Pracodawca” (2018). Nasze standardy zarządzania zostały kilkukrotnie uhonorowane certyfikatem HR Najwyższej Jakości. 

Fundacja Unum

Jesteśmy  odpowiedzialni społecznie, a nasze działania na rzecz środowisk w potrzebie koordynuje Fundacja Unum. Pomagamy dzieciom i młodzieży w trudnych sytuacjach, zwiększając ich szansę na rozwój i edukację. Dodatkowo Fundacja wspiera inicjatywy związane z profilaktyką zdrowotną oraz aktywnie promuje ideę wolontariatu wśród pracowników i ich rodzin. Angażujemy się na rzecz potrzebujących, by dzielić radość i wspólnie tworzyć lepszy świat.