Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Collegium Minus ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

uam.edu.pl

NIP: 7770006350

Jak wygląda rekrutacja:

Różnorodność, rozwój i nauka to domena naszego Uniwersytetu. U nas znajdziecie Państwo życzliwych i pełnych pasji ludzi, wyzwania a jednocześnie stabilizację!

ETAP 1

Aplikacja on-line

Jeśli któraś z naszych ofert wyda się Państwu interesująca i zgodna z Państwa kompetencjami prosimy o wypełnienie formularza oraz przesłanie CV

ETAP 2

Selekcja aplikacji i kontakt telefoniczny

Po weryfikacji nadesłanych CV, nasz Zespół ds. rekrutacji będzie kontaktował się telefonicznie z wybranymi Kandydatami w celu umówienia spotkania.

ETAP 3

1-wsze spotkanie on-line

Pierwszą rozmowę prowadzimy przez MS Teams, podczas której chcemy poznać Państwa doświadczenie zawodowe, ale także przybliżyć stanowisko, na które Państwo aplikowali. Istotne jest również dla nas to co dla Państwa jest najważniejsze w pracy. Rozmowa zwykle trwa ok. 30 minut.

ETAP 4

Spotkanie z przełożonym

Na drugie spotkanie zapraszamy wybranych Kandydatów do siedziby naszej Uczelni, (w zależności od stanowiska; dokładny adres miejsca pracy znajduje się w ogłoszeniu) podczas którego poznacie Państwo przyszłego przełożonego. Będziemy chcieli podczas tej rozmowy omówić zakres obowiązków, zweryfikować Państwa umiejętności i znajomość zagadnień istotnych na danym stanowisku. W ciągu około dwóch tygodni poinformujemy Państwa o wynikach spotkania.

ETAP 5

Wybór najlepszej Kandydatki lub najlepszego Kandydata i złożenie oferty

Kandydatka lub Kandydat z najlepszym wynikiem rekrutacji otrzyma ofertę pracy drogą e-mailową, po jej akceptacji rozpoczynamy proces zatrudnienia nowego Pracownika.

ETAP 6

Zatrudnienie

Dział Sekcji Rekrutacji oraz Rozwoju Zawodowego Pracowników wraz z Sekcją Spraw Kadrowych przeprowadza nowego Pracownika przez cały proces zatrudnienia i zaprasza Państwa na podpisanie umowy.