Dane kontaktowe

UNIT4 Polska Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.unit4.com

NIP: 8992737741

O Unit4 Polska

Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Osiągająca ponad 500 mln EUR przychodów rocznie i zatrudniająca ponad 4200 pracowników na całym świecie firma Unit4 dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach.

Unit4 Polska składa się z czterech jednostek biznesowych:

R&D

Oddział R&D Wrocław jest największym z oddziałów Research and Development w globalnej Spółce UNIT4.. Na chwilę obecną pracuje w nim 250 osób, wliczając w to Programistów, Analityków oraz Testerów.  We Wrocławiu tworzymy oprogramowanie biznesowe wspomagające procesy zarządzania dużymi przedsiębiorstwami (Unit4 Business World); systemy, które wspomagają funkcjonowanie ośrodków akademickich (Unit4 Student Management); rozwiązania do zarządzania wydajnością organizacji i analityki biznesowej, (Prevero) i wiele innych. 

Local Business

Unit4 zajmuje się w Polsce rozwojem systemów klasy ERP i HR, sprzedawanych pod marką TETA. Obecnie z rozwiązań Unit4 Polska korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach.

Central Customer Support

Central Customer Support we Wrocławiu to ponad 150 osobowy zespół konsultantów, którzy wspierają klientów w organizacjach wykorzystujących oprogramowanie ERP tworzone przez Unit4 na całym świecie.

Global Cloud

Zespół Global Cloud Operation składa się z inżynierów pracujących w różnych częściach świata – od Singapuru przez Wielką Brytanię po Stany Zjednoczone. Inżynierowie we wrocławskim biurze skupiają się na infrastrukturze (Azure i innych platformach) oraz wdrażaniu i utrzymaniu wszystkich globalnych produktów Unit4.

A dlaczego wybrać właśnie nas?

  • Myślisz że pracujesz tylko dla UNIT4? Nic bardziej mylnego. Pracujemy dla ponad 100 znanych marek na świecie.
  • Masz szansę wziąć udział w projektach, gdzie tworzymy i wspieramy produkty z których korzystają setki tysięcy użytkowników na całym świecie – możesz mieć na to wpływ!
  • Szukasz spokoju i przyjaznej atmosfery? Z pewnością znajdziesz ją u nas. Przygotowaliśmy dla Was chillout roomy, w których posłuchasz relaksującej muzyki i odprężysz się na fotelach masujących. Możesz również zagrać w piłkarzyki, billard lub na konsoli w jednym, z naszych Game Roomów.
  • Dbamy o to żebyś czuł się świetnie w Twoim najbliższym otoczeniu. Częste wyjścia integracyjne i imprezy dla całej firmy na pewno Wam w tym pomogą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)