Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

UNIT4 Polska Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.unit4.com

NIP: 8992737741

Poznajmy się!

Tworzymy oprogramowanie dla biznesu, które usprawnia pracę, działa samodzielnie, jest intuicyjne i nastawione na potrzeby ludzi, którzy go używają.

Wierzymy, że dzięki naszemu oprogramowaniu, tworzymy nie tylko lepsze miejsce do pracy,  ale także lepszy sposób pracy.

Nasze technologie przetwarzania w chmurze - ERP, FP&A, HCM – zrodziły się z prostego przesłania: zapewnij ludziom jak najlepsze narzędzia by mogli skupić się na tym co naprawdę ważne.

Idea ta towarzyszy nam od ponad 40 lat podczas wdrażania systemów i usprawniania procesów. Dziś wpieramy ponad 35000 klientów,  w przeszło 100 krajach w różnych sektorach m.in. w sektorze publicznym, organizacjach non profit, uczelniach wyższych oraz sektorze professional services.

Działamy z 26 krajów zatrudniając przy tym ponad 2500 ludzi, W Polsce nasze zespoły wpiera 640 osób. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Warszawie, jednak obecnie działamy w 100% zdalnie.

Kultura organizacyjna

Nasze wartości są w naszym DNA - to one czynią nas wyjątkowymi.

To one sprawiają, że nasi ludzie są zawsze autentyczni, pełni ciekawości, mają wpływ i przełożenie na efekty pracy jaką wykonują.  Wszystkie nasze działania koncentrują się na budowaniu jak najlepszych odczuć i doświadczeń ludzi – tę jakość określamy jako People Experience i stanowi ona obietnicę naszej marki.

Najważniejszy jest człowiek!

Stawiamy ludzi na pierwszym miejscu. To dla nich i dzięki nim tworzymy nasze rozwiązania. Ta wartość reprezentuje nasz najważniejszy priorytet - człowieka, który jest dla nas najistotniejszy podczas konstruowania nowych rozwiązań i podczas unowocześniania tych już powstałych.

Wybierz ciekawość!

Jesteśmy innowacyjną firmą, którą napędza ciekawość do świata i ludzi. Stale szukamy rozwiązań dla nowych, pojawiających się wyzwań.

Miej wpływ!

Wszyscy chcemy widzieć efekty naszej pracy i mieć na nią realny wpływ, niezależnie od tego, co robimy - to nas łączy. Powinniśmy być dumni ze wszystkiego, co osiągamy.

Bądź wierny sobie!

Jesteśmy firmą, która integruje. Zachęcamy ludzi do bycia sobą, cenimy różnorodność i pozostawanie wiernym sobie.