Dane kontaktowe

Unipharm Holdings Sp. z o.o.

Puławska 428
02-884 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9512441769

O nas

Tworzymy, edukujemy, badamy

UNIPHARM HOLDINGS jest amerykańską firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w produkcji leków dostępnych bez recepty (OTC), suplementów diety i wyrobów medycznych stosowanych w celu wspierania zdrowia oraz w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Główna siedziba UNIPHARM mieści się w Nowym Jorku w Empire State Building. Oddziały firmy są zlokalizowane na trzech kontynentach.

Wszystkie preparaty UNIPHARM są opracowywane na podstawie najnowszej wiedzy medycznej, farmakologicznej, dietetycznej w ścisłej współpracy z ośrodkami naukowymi oraz klinicznymi. Nieustannie poszukujemy kolejnych nowoczesnych koncepcji i rozwiązań, które przyczynią się do wspierania zdrowia.

Preparaty UNIPHARM są wytwarzane w nowoczesnych miejscach produkcyjnych zgodnie z wymogami lokalnymi i międzynarodowymi, pod ścisłym rygorem zachowania najwyższych standardów jakości. Każdy proces jest ściśle przygotowany, walidowany i poddany stałej kontroli. Dlatego preparaty oferowane przez UNIPHARM szczycą się najwyższą jakością.

Jesteśmy dumni z faktu, że preparaty UNIPHARM przyczyniają się do poprawy zdrowia i jakości życia konsumentów oraz że są stosowane przez lekarzy i są rekomendowane przez farmaceutów, co potwierdza ich wartość i korzyści ze stosowania. Dlatego preparaty UNIPHARM należą do liderów w swoich kategoriach pod względem świadomości marki i wartości sprzedaży. Tworzymy nowe rozwiązania i co roku rozszerzamy ofertę.

W Polsce marka UNIPHARM jest obecna od 1992. Od października 2017 roku podmiotem reprezentującym i prowadzącym działalność jest UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-884 przy ulicy Puławskiej 428, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000686696, NIP: 9512441769, REGON: 367822108.