Dane kontaktowe

Union Transport

ul. Dekarska 34
83-031 Rusocin
pomorskie, Polska
Telefon: 48 58 717 29 73
Fax: 48 58 346 60 44
[email protected]

uniontransport.eu

NIP: 5842737666

Kim jesteśmy?

„UNION TRANSPORT” jest już inną firmą - zatrudniamy około 50 osób, posiadamy ponad 30 własnych ciężarówek o średniej wieku poniżej 3 lat, nawiązujemy długoterminowe relacje z silnymi zleceniodawcami, jak również z odpowiedzialnymi podwykonawcami.

Z maleńkiej firmy staliśmy się poważnym partnerem biznesowym. Bez kompleksów konkurujemy z dużo większymi i dużo bardziej zamożnymi firmami. Niejednokrotnie jesteśmy lepiej od nich oceniani za konsekwencje, profesjonalizm oraz zaangażowanie! Nasza misja zbudowania stabilnej finansowo firmy, a nie maksymalnie szybkiego zbicia kapitału jest nadal dla nas aktualna i bardzo często doceniana przez podobnie funkcjonujące biznesy.

Jednak jedna rzecz pozostała bez zmian - nasze ciężarówki nadal są najpiękniejsze, nasi kierowcy najsprawniejsi, a praca jest nadal naszym hobby! Na honorowym miejscu w biurze wisi wypłowiałe zdjęcie naszego pierwszego pięknego zestawu - jesteśmy pewni że za kilkanaście lat spoglądając na zdjęcia z tego okresu nadal będzie widoczny błysk w naszych oczach.  

Ze względu na ciągły rozwój stale poszukujemy osób i firm, które charakteryzują się podobnym podejściem do wykonywanej pracy co my - więc jeśli jesteś dynamiczny oraz poszukujesz satysfakcji zawodowej jak też materialnej nasza firma będzie dla Ciebie idealnym partnerem.  

OFERUJEMY:

  • bardzo dobre warunki finansowe wypłacane terminowo
  • praca w dowolnym systemie: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1 lub 4/2
  • praca na terenie Europy lub kraju autami marki Scania, DAF i VOLVO
  • praca w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie

OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA SĄ RÓWNIEŻ MILE WIDZIANE ! 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)