Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Unilever Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213390341

Dodatkowe lokalizacje:

Unilever Polska S.A.

Fabryka Herbat
ul. Kołodziejska 2
40-386 Katowice
śląskie, Polska

Unilever Poland Services Sp. z o.o

Katowickie Hub
ul. Chorzowska 6
40-101 Katowice
śląskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Fabryka Żywności
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska Sp. z o.o

Unilever R&D
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska Sp. z o.o

Unilever Food Solutions
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Fabryka Kosmetyków i Kostek Toaletowych
ul. Kraszewskiego 20
85-954 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Zakład Produkcyjny w Baninie
ul. Lipowa 15-17
80-297 Banino
pomorskie, Polska

Programy Talentowe i Stażowe Unilever

UNILEVER FUTURE LEADERS PROGRAMME

Unilever Future Leaders Programme to 3-letni, międzynarodowy program, który koncentruje się na kształceniu przyszłych liderów. To wejście na przyspieszoną ścieżkę rozwoju i wyzwanie, które podejmują najambitniejsi, gotowi skoczyć na głęboką wodę!
Dzięki praktycznej nauce u boku najlepszych specjalistów i mentorów będziesz miał/a okazję lepiej poznać siebie i rozwijać swoje umiejętności przywódcze oraz wiedzę ekspercką.
Czeka Cię współpraca w międzynarodowym zespole lub rotacja w jednym z wielu biur Unilevera w Europie, m.in. Pradze czy Rotterdamie. Te wszystkie doświadczenia pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę o firmie tak, by po 3 latach móc objąć odpowiedzialność za zespół i szerszy obszar biznesowy, np. zarządzanie marką lub klientem. 
Program można realizować w jednym z wybranych działów: Marketing, Badania i rozwój, Finanse, Supply Chain, Sprzedaż lub HR.
Na program Unilever Future Leaders zapraszamy studentów 5. roku oraz absolwentów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów). Rekrutację do programu prowadzimy raz w roku.

UNILEVER INTERSHIP PROGRAMME

Unilever Internship Programme to 6-miesięczny staż, który daje wyjątkową okazję poznania specyfiki pracy w dynamicznej branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony projekt. W trakcie trwania stażu uczestnicy zdobywają doświadczenie pracując u boku prawdziwych ekspertów.
Staż oferujemy studentom III, IV i V roku, w różnych lokalizacjach i działach m.in Marketing, Łańcuch Dostaw (Supply Chain), Sprzedaż, Finanse i HR.

UNILEVER STAŻE I PRAKTYKI W FABRYKACH

Zakłady produkcyjne Unilever zlokalizowane są w 4 miastach w Polsce, zajmują się produkcją lodów (Banino k. Gdańska), środków czystości i kosmetyków (Bydgoszcz), artykułów spożywczych (Poznań) oraz herbat i margaryn (Katowice). W każdej z fabryk bezpieczeństwo pracowników oraz produktów jest nadrzędną wartością, a wszelkie działania oparte są o metodologię programu WCM (World Class Manufacturing).
Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych pełnych pasji i zaangażowania, którzy dołączą do naszego zespołu produkcyjnego, zainteresowanych przełożeniem teorii w praktykę. Zobacz jak to jest uczestniczyć w tworzeniu jednego z milionów produktów Unilever w Polsce!
Szukamy  kandydatów, którzy dołączą do naszych zespołów w ramach różnych funkcji: Logistyki, Planningu, BHP, Produkcji, Innowacji, Działu Technicznego, IT, Utrzymania Ruchu, Finanse, HR.
Pracując w jednej z naszych fabryk zdobędziesz doświadczenie z zakresu metodologii WCM oraz dowiesz się, w jaki sposób wytwarzane są produkty, które codziennie trafiają do milionów ludzi na całym świecie!
Rekrutacja na staże w fabrykach odbywa się przez cały rok – w zależności od potrzeb.

Obszary w których możesz się rozwijać

Produkcja

Dział produkcji to jedno z najważniejszych ogniw łańcucha dostaw. Dzięki nowoczesnym parkom maszynowym, inwestycjom w automatyzację i robotyzację linii produkcyjnych oraz wsparciu naszych inżynierów produkujemy w najwyższej jakości i bezpiecznych warunkach.

Technologie i Innowacje

W dziale Technologii i Innowacji każdy dzień jest inny, pełen wrażeń i wyzwań. To dzięki nam produkt, który został wymyślony w dziale Rozwoju ma szanse ujrzeć światło dzienne. Współpracując z działami marketingu, zakupów, jakości, produkcji, utrzymania ruchu i inwestycji podejmujemy wszelkie możliwe kroki, aby stworzyć produkt idealny.

Dział Utrzymania Ruchu

Naszym  głównym celem jest zapewnienie płynnej realizacji zleceń produkcyjnych poprzez utrzymywanie dostępności i pracy maszyn na jak najwyższym poziomie. W tym celu reagujemy na bieżące awarie i zatrzymania oraz dokonujemy cyklicznych przeglądów, napraw i konserwacji parku maszynowego.

Automatyka

Naszym najważniejszym celem jest inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyki i robotyki oraz współpraca z działem Utrzymania Ruchu oraz Inżynierii produkcji w zakresie bieżących i cyklicznych napraw, diagnoz i modernizacji parku maszynowego.

Energetyka

Dział Energetyki zajmuje się głównie obsługą i nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, energetycznych, chłodniczych oraz gazów technicznych a także wykonywaniem przeglądów prewencyjnych, maszyn i urządzeń.

Inżynieria Produkcji i Optymalizacja procesów produkcyjnych

Zajmujemy się szeroko pojętą optymalizacją procesów w myśl metodologii WCM (World Class Manufacturing). Prowadzimy analizy, kreujemy i wdrażamy nowe rozwiązania na wszystkich płaszczyznach naszej pracy – od jakości przez bezpieczeństwo do technologii.

Inwestycje i Dział Techniczny

Zajmujemy się wdrażaniem projektów inwestycyjnych na wszystkich etapach, planujemy i wykonujemy remonty i przeglądy parku maszynowego. Dbamy o bezawaryjność linii produkcyjnych i wszystkich urządzeń na terenie zakładu produkcyjnego.

Zapewnienie jakości

Jakość to nie tylko dbanie o to, aby produkt był bezpieczny i spełniał, bądź przewyższał oczekiwania klientów. To również współpraca z jednostkami nadzorującymi i certyfikującymi. Nasze produkty trafiają na rynki całego świata, a my dbamy o to, aby miały one najwyższą jakość oraz były zgodne z regulacjami obowiązującymi w państwie, w którym produkt będzie dostępny na półce sklepowej.

BHP  

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, naszym celem jest zero wypadków. Stale pracujemy nad naszą kulturą bezpieczeństwa, w ramach czego funkcjonują u nas: filar bezpieczeństwa WCM, system obserwacji behawioralnych, codzienne obchody bezpieczeństwa, system zgłaszania niebezpiecznych warunków, działań oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, czy też dni bezpieczeństwa. Angażujemy pracowników każdego szczebla w codzienną pracę nad identyfikacją zagrożeń, ponieważ wierzymy, że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zbudować bezpieczne miejsce pracy.

Ochrona Środowiska

Unilever od 8 lat realizuje Plan Życie w sposób zrównoważony, którego celem jest zapewnienie stałego wzrostu Firmy przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko i zwiększeniu pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo.
Staramy się to osiągnąć między innymi poprzez ograniczanie śladu środowiskowego, zużycia wody czy emisji gazów cieplarnianych.

Logistyka i Planowanie

Tworzymy plany produkcji i zapewniamy optymalny poziomu zapasów wyrobów gotowych. Odpowiadamy za przygotowanie i aktualizację planu wysyłek.

HR

Rozwijamy pracowników szukając talentów w organizacji i dając możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych. Organizujemy staże i praktyki dla studentów. Dbamy o najwyższy poziom umiejętności pracowników oraz tworzenie dla nich programów rozwoju.

Finanse

Naszym celem jest optymalizacja kosztów w zakresie zużycia surowców, opakowań oraz mediów

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (44)