Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Unilever Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213390341

Dodatkowe lokalizacje:

Unilever Polska S.A.

Fabryka Herbat
ul. Kołodziejska 2
40-386 Katowice
śląskie, Polska

Unilever Poland Services Sp. z o.o

Katowickie Hub
ul. Chorzowska 6
40-101 Katowice
śląskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Fabryka Żywności
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska Sp. z o.o

Unilever R&D
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska Sp. z o.o

Unilever Food Solutions
Bałtycka 43
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Fabryka Kosmetyków i Kostek Toaletowych
ul. Kraszewskiego 20
85-954 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

Unilever Polska S.A.

Zakład Produkcyjny w Baninie
ul. Lipowa 15-17
80-297 Banino
pomorskie, Polska

Unilever Globalnie

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami, takimi jak: Algida, Axe, Cif, Domestos, Dove, Knorr, Vaseline, Lipton, Ben&Jerry’s, Rexona, Signal czy Timotei.

Naszym celem jest podwojenie wielkości biznesu, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększenie pozytywnego wpływu społecznego. Do 2020 r. Unilever zamierza pomóc ponad 1 miliardowi ludzi w poprawie ich zdrowia i samopoczucia, pozyskiwać surowce rolne tylko ze źródeł zarządzanych w sposób zrównoważony oraz ograniczyć wpływ swojej działalności na środowisko naturalne.

Unilever jest miejscem, w którym w swojej pracy będziesz mógł realizować swoje cele, tworząc tym samym lepszy biznes i lepszy świat. Będziesz współpracować z cenionymi markami, dzięki czemu wpłyniesz na poprawę życia nie tylko naszych konsumentów, ale i całych społeczności. Będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w naszej firmie, zarówno tych małych, jak i tych dużych, które  sprawiają, że rozwijamy się i przodujemy na rynku. W Unileverze udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze.  

Unilever w Polsce

🏠 WARSZAWA

Biuro główne w Warszawie zatrudnia 300 osób w ramach różnych działów i zapewnia kompleksową obsługę procesów w obszarze marketingu, sprzedaży, finansów, HR, łańcucha dostaw, R&D oraz IT.

To tutaj każdego dnia pracujemy nad prawdziwymi projektami biznesowymi przy wsparciu lokalnych i regionalnych zespołów, aby zaspokajać codzienne potrzeby związane z odżywianiem, środkami czystości oraz higieną osobistą poprzez marki, które pomagają ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także w pełni korzystać z życia.

Siedziba Unilevera w Polsce znajduje się w Eurocentrum Office Complex, jednym z najbardziej ekologicznych biurowców w Warszawie.

🏠 KATOWICE - FABRYKA

Katowicka fabryka Herbaty jest  liderem w swojej kategorii na skalę europejską. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego, dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi i technologii (roboty, drukarki i skanery 3D) oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, do której możesz dołączyć już dziś!

Zatrudniamy około 300 pracowników. Nasz Dział Planowania codziennie planuje produkcję zarówno dla naszej  fabryki jak i dla fabryki herbaty w Brukseli. Rozwijamy się także mocno w zakresie Lean Manufacturing -  optymalizując procesy produkcyjne (jesteśmy dumnym laureatem nagrody TPM Excellence Award oraz brązowej nagrody World Class Manufacturing). Skupiamy się także mocno na działaniach ekologicznych (posiadamy własną oczyszczalnię ścieków biologicznych, prowadzimy regularne sadzenie drzew w Katowicach).

Pracując w naszej fabryce Herbaty będziesz miał szansę poznać wszystkie technologie pakowania herbat, stosowane na świecie. To tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę tego napoju - Lipton, ale także najbardziej popularną markę w Polsce - Sagę. Jesteśmy jedynym producentem herbat dla Foodsolutions, co oznacza, że w każdym hotelu, restauracji czy samolocie, gdzie serwowana jest herbata Lipton, jest to herbata prosto z Katowic.

🏠KATOWICE - Europejskie Centrum Operacji Unilever

Katowicki oddział firmy Unilever tworzy tzw “Centre of Operational Excellence”. Idea przyświecająca powstaniu centrum zrodziła się z potrzeby centralizacji zarządzania kluczowymi obszarami biznesowymi,  takimi jak operacje finansowe i transportowe.  Struktura ta pozwoliła na przyśpieszenie wielu procesów, znacznie zwiększając efektywności i wydajności firmy Unilever a wszystko dzięki zaangażowaniu katowickiego zespołu, który każdego roku osiąga doskonałe wyniki.

Do zakresu procesów realizowanych w katowickim oddziale należą: logistyka transportu, centralne planowanie, obsługa klienta, zarządzanie danymi i usługi finansowe dla całej Europy. Coraz to większy zakres odpowiedzialności oraz zadań przyczyniły się do powstania nowych zespołów a zatrudnienie w katowickim centrum wzrosło na przestrzeni lat - z 20 osób w 2008 do prawie 700 osób w 2018.

W katowickim biurze duży nacisk kładziemy na zapewnienie naszym pracownikom przyjaznej atmosfery w pracy oraz dbamy o zachowanie równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Nasi pracownicy chętnie korzystają i angażują się w wiele organizowanych wspólnie wydarzeń, takich jak: Turniej tenisa, Turniej piłkarzyków, udział w Business Run (w 2017 roku 150 osób), grę w piłkę siatkową i piłkę nożną na wynajętej sali gimnastycznej, nagrody dla osób dojeżdżających na rowerze do pracy, wewnętrzne konkursy, wspólne inicjatywy w ramach działalności na rzecz lokalnej społeczności, zakupy w pracowniczym sklepie z produktami firmy oraz wiele więcej.

Nowoczesne biuro w Katowicach, którego wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, znajduje się przy ul. Chorzowskiej w centrum Katowic.

🏠 POZNAŃ- FABRYKA

Fabryka w Poznaniu jest jedną z większych fabryk Unilever produkujących żywność i jedyną taką w Polsce. Produkujemy ok. 800 różnych wyrobów (fixy, sosy, zupy, dania gotowe typu mealkit, makarony, ketchupy, majonezy) pod markami tj. Knorr, Hellmann’s, Unox, Amino, Bertolli, Calvé, Amora, Kuner.

Produkcję realizujemy na 2 wydziałach produkcyjnych i 25 liniach. 2/3 naszego portfolio trafia na export (największy rynek to Holandia), drugim co do wielkości rynkiem jest Polska. Spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące zgodność z prawem lokalnymi i wymogami korporacyjnymi.

Zatrudniamy ponad 800 pracowników. Pragniemy rozwijać się, redukując wpływ na środowisko naturalne, a jednocześnie zwiększając pozytywny wpływ na społeczeństwo. (jest to część naszego planu ”Życie w sposób równoważony” ).

Bezpieczeństwo naszych pracowników i jakość produkowanych wyrobów są dla nas kluczowymi wartościami, a nasze działania oparte są na metodologii WCM (World Class Manufacturing).

Nie zapominamy także o lokalnej społeczności. Od kilku lat poznańska fabryka Unilever buduje wizję i strategię wolontariatu pracowniczego, czyli zaangażowania pracowników w wolontariat na rzecz określonych społeczności/organizacji pozarządowych.

🏠 BYDGOSZCZ- FABRYKA

W Bydgoszczy przy ulicy Kraszewskiego 20 zlokalizowana jest jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk w ramach koncernu - Fabryka Kosmetyków i Kostek Toaletowych. To na naszych liniach powstaje Dove, Timotei, Rexona, Axe, Clear, Sunsilk, Vaseline, Domestos i wiele innych światowych marek. Jest ich łącznie 48. Nasza dzienna produkcja to półtora miliona sztuk gotowych produktów – szamponów, odżywek do włosów, kremów, balsamów, żeli, produktów dla dorosłych i dzieci. Używamy do nich ponad 500 receptur oraz blisko 150 typów opakowań - różnej wielkości i kształtu butelek, słoiczków, puszek, tubek, saszetek.. Dzięki uniwersalności maszyn i umiejętności naszych operatorów, mechaników, automatyków i specjalistów wprowadzających innowacyjne rozwiązania, jedna linia produkcyjna może produkować ponad 20 różnych formatów! Ta ogromna elastyczność zaspokajająca potrzeby naszych klientów przekłada się na sukces rynkowy fabryki, a ten z kolei na stabilność zatrudnienia, konkurencyjną ofertę płacową i pozapłacową i atrakcyjne warunki pracy!

Mocną stroną naszej fabryki jest jej zespół. Zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób. 85% naszej załogi stanowią pracownicy produkcji obsługujący maszyny i urządzenia w ramach linii produkcyjnych - na obszarze wytwarzania półproduktu są to nowoczesne miksery i instalacja przesyłowa, na obszarze pakowni – półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowane linie pakujące. Pozostałe 15% fabryki stanowią pracownicy zespołów wsparcia produkcji – m.in. Zespół Inżynieryjny, Planowania Produkcji, Innowacji, Jakości, BHP. Dodatkowo posiadamy stanowiska asystenckie zajmowane przez studentów lub absolwentów pomagających naszym specjalistom i inżynierom w ich codziennej pracy i jednocześnie zyskujących w ten sposób pierwsze doświadczenia zawodowe w swoich specjalnościach.

Systematycznie się rozbudowujemy, unowocześniamy nasz park maszynowy, poprawiamy produktywność inwestując w nową technologię – automatyzujemy procesy, dane, dostawy na terenie fabryki.  Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi – roboty, skanery i drukarki 3D, kamery szybkoklatkowe, mikroskop itp. Doskonalimy proces produkcyjny w oparciu o światowe metodologie tj. WCM, Lean Manufacturing i w ten proces angażujemy wszystkich od Dyrektora do Operatora. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły projektowe i zachęcamy pracowników do dzielenia się pomysłami na wszelkie usprawnienia. Dzięki nim praca w fabryce jest łatwiejsza, bezpieczniejsza lub bardziej wydajna. Dodatkowe starania są u nas doceniane i nagradzane!

Posiadamy certyfikat ISO 9001. Realizujemy bardzo wysokie cele w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące nie tylko zgodność z prawem lokalnym, ale przede wszystkim spełniające najwyższe wymogi korporacyjne w tym zakresie. Przekłada się to wszystko na duży komfort pracy w naszej fabryce – dbamy o takie aspekty jak ergonomia, czystość, organizacja stanowiska pracy, optymalny poziom hałasu, temperatury, bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

🏠 BANINO k. GDAŃSKA - FABRYKA

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA. To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiech na twarzach nie tylko polskich konsumentów! Na całym świecie jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych.
Markę ALGIDA wprowadziliśmy na polski rynek w 1993 roku wraz z kupnem przez koncern Unilever fabryki w Baninie. Markę, która od lat zbliża do siebie ludzi oraz jest dla nich inspiracją do dzielenia się radością. Podążając za trendami wciąż rozbudowujemy swoją ofertę, zaskakując produktami dopasowanymi do różnych gustów, stylów życia i smakowych preferencji.
Nasze bogate portfolio obfituje w szereg propozycji, wśród których każdy amator lodów znajdzie coś dla siebie: od uwielbianych wariantów klasycznych lodów na patyku z takimi przysmakami jak zmysłowy Magnum, czy Big Milk lub orzeźwiający owocowy Twister, poprzez tradycyjne lody familijne z linii Algida Śmietankowa, aż po Carte d’Or, które potrafią rozkochać w sobie od pierwszego spróbowania.

Swoją pozycję na rynku zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego, dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi i technologii oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, do której możesz dołączyć już dziś! Produkcję realizujemy na 7 głównych liniach produkcyjnych. Nasze lody trafiają na rynek polski jak i europejski. Rocznie produkujemy około 250 mln sztuk lodów! Podczas produkcji spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Bezpieczeństwo naszych pracowników jak i jakość produkowanych wyrobów są dla nas kluczowymi wartościami. W codziennej pracy nasze działania oparte są na metodologii WCM (World Class Manufacturing), co pozwala nam usprawniać i polepszać procesy. \Skupiamy się mocno na działaniach ekologicznych (posiadamy własną oczyszczalnię ścieków biologicznych). W naszych działaniach współpracujemy i troszczymy się o lokalną społeczność. Pragniemy rozwijać się, dbać o środowisko naturalne, tym samym zwiększając pozytywny wpływ na lokalną społeczność (to część naszego planu ”Życie w sposób równoważony”).

 

Dołącz do nas już dziś!

Ostatnie wpisy dla Unilever Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)