Dane kontaktowe

Unilever Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 134
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska

Unilever Globalnie

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami, takimi jak: Algida, Axe, Cif, Domestos, Dove, Knorr, Vaseline, Lipton, Rama, Rexona, Signal czy Timotei.

Naszym celem jest podwojenie wielkości biznesu, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększenie pozytywnego wpływu społecznego. Do 2020 r. Unilever zamierza pomóc ponad 1 miliardowi ludzi w poprawie ich zdrowia i samopoczucia, pozyskiwać surowce rolne tylko ze źródeł zarządzanych w sposób zrównoważony oraz ograniczyć wpływ swojej działalności na środowisko naturalne.

Wierzymy, że Unilever to najlepsze miejsce dla Twojego wzrostu i rozwoju kompetencji. Bez względu na to, czy chcesz budować swoja karierę poprzez udział w praktykach, programach menedżerskich, czy przez podjęcie stałej pracy, Unilever umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju, dzięki pracy z wielkimi markami oraz ludźmi pełnymi pasji. Już w 26 krajach jesteśmy dla absolwentów numerem 1. wśród pracodawców z sektora FMCG. Wiemy, że ostatecznie to nasi ludzie umożliwiają nam spełnienie naszych ambicji. Jeśli chcesz stać się częścią wiodącej na rynku firmy, kierować własną karierą i pracować zarówno ze wspaniałymi markami, jak i wspaniałymi ludźmi dbając z nimi o zrównoważony rozwój, to jesteś we właściwym miejscu.

Unilever w Polsce

Na polskim rynku jesteśmy obecni już od ponad 25 lat. W lokalnym portfolio znajdują się 22 marki, takie jak: Lipton, Saga, Knorr, Amino, Algida, Rama, Delma, Cif, Domestos, Axe, Dove, Rexona, Signal, Timotei czy Surf. Produkty Unilevera są znane i cenione przez konsumentów gdyż dbamy o ich najwyższą jakość.

Większość obecnych na naszym rynku artykułów powstaje w Polsce, w naszych 4 fabrykach. Oprócz zakładów produkcyjnych znajdują się tu: Biuro Główne, Centrum Badań i Rozwoju w Poznaniu, Europejskie Centrum Operacji Transportowych w Katowicach oraz Centrum Magazynowania i Dystrybucji w Piotrkowie Trybunalskim.

W Polsce zatrudniamy ponad 3500 pracowników, dając im szerokie możliwości rozwoju w naszych oddziałach.

Ostatnie wpisy dla Unilever Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)