Dane kontaktowe

UniCredit Services SCPA SA o charakterze Konsorcjum Oddział w Polsce

1-go Maja 38/39
1 Maja 38/39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +91 430 23 94
[email protected]

NIP: 3020000542

Pozostałe biura:

Biuro w Warszawie:

ul. Żwirki i Wigury 16B
02-091 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +22 581 4048
[email protected]

Biuro w Łodzi:

al. Rydza-Śmigłego 20B
93-281 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +22 581 4048
[email protected]

Proces rekrutacyjny w UniCredit Services obejmuje następujące etapy:

ETAP 1

Aplikacja

Niezależnie od tego, za pośrednictwem jakiego kanału do nas zaaplikujesz, Twoje CV trafia wpierw do Działu Personalnego, który przegląda Twoje dokumenty pod kątem poszukiwanego przez nas profilu.

ETAP 2

Pierwszy kontakt – rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje kompetencje pasują do któregoś z poszukiwanych przez nas profilów, lokalny Dział Personalny kontaktuje się z Tobą telefonicznie, by zaprezentować Ci szczegóły oferty pracy i zapytać o powody, dla których zdecydowałaś/-łeś się na nią odpowiedzieć, a także o Twoją dostępność i oczekiwania. Podczas tej rozmowy, jeśli jest to jednym z rekrutacyjnych wymogów, sprawdzamy też krótko zazwyczaj znajomość języka obcego, zadając kilka podstawowych pytań.

ETAP 3

Rozmowa w siedzibie firmy

Jeśli w toku rozmowy telefonicznej, Twój profil zostanie pozytywnie oceniony, będziemy chcieli zaprosić Cię do naszego biura na bezpośrednie spotkanie z Twoim przyszłym menedżerem. Takie spotkanie trwa zazwyczaj  od 60 do 90 minut (w zależności od profilu, np. w przypadku rekrutacji w obszarze IT możemy Cię poprosić o rozwiązanie kilku technicznych zadań). Jeśli nie masz możliwości przybyć bezpośrednio do naszego biura, możemy zorganizować rozmowę także za pomocą Skype.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Informacji zwrotnej udzielamy telefonicznie zazwyczaj w ciągu 3 dni po spotkaniu. W przypadku decyzji pozytywnej, przedstawiamy Ci wówczas naszą ofertę (warunki zatrudnienia oraz propozycję wynagrodzenia).

ETAP 5

Witamy na pokładzie!

Jeśli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, to witamy na pokładzie w UniCredit Services! Teraz czas na wszelkie formalności – nasz Dział Personalny będzie z Tobą w kontakcie.