Dane kontaktowe

UniCredit Services SCPA SA o charakterze Konsorcjum Oddział w Polsce

1-go Maja 38/39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +91 430 23 94
[email protected]

NIP: 3020000542

POZNAJ NAS

UniCredit Services globalnie

UniCredit Services skupia wszystkie usługi z zakresu teleinformatyki (ICT), operacji back office i middle office, nieruchomości, bezpieczeństwa i zakupów. 

Jesteśmy częścią grupy UniCredit, dostarczając proste i wydajne rozwiązania dla klientów. W codziennym działaniu opieramy się na elastyczności, zwinnym podejściu, szybkim czasie reakcji oraz prostych w użyciu i innowacyjnych rozwiązaniach.

UniCredit Services korzysta z usług ponad 9000 profesjonalistów i koordynuje działania w 11 krajach: w Austrii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rumunii, Słowacji, na Węgrzech, w USA (Nowy Jork) i Singapurze.

UniCredit Services w Polsce

W Polsce zatrudniamy prawie 800 osób, a nasze biura obecne są w 3 miastach:

  • w Warszawie, gdzie od strony informatycznej i analitycznej wspieramy bankowość inwestycyjną, w szczególności transakcje na rynkach finansowych
  • w Szczecinie, gdzie nasze zespoły zaplecza administracyjnego opracowują dokumenty i procesy związane z obsługą kont i kredytów dla banków z grupy UniCredit.
  • w Łodzi, gdzie tworzymy i wspieramy aplikacje i strony intra- oraz internetowe dla innych podmiotów z grupy UniCredit.