Dane kontaktowe

Unicell International sp. z o.o.

Supraślska 25
16-010 Wasilków
podlaskie, Polska

unicell.pl

NIP: 5422503648

O NAS

Firma Unicell International sp. z o.o. jest producentem farb, impregnatów oraz chemii budowlanej z 25 letnią historią. W swoim portfolio posiadamy m.in. marki: Primacol Professional, Primacol Decorative (farby oraz chemia budowlana ) oraz LuxDecor (ochrona i dekoracja drewna). Produkty firmy są dostępne na rynku polskim oraz w 30 innych krajach, w tym m.in. w Chinach, zarówno w tradycyjnych punktach sprzedaży, jak również w sklepach sieciowych. Centrala firmy mieści się w Polsce, w Wasilkowie k/Białegostoku. Przedsiębiorstwo ma dwa zakłady produkcyjne (Wasilków i Kuźnica), w których zatrudnia ponad 200 pracowników. Od 2019 r. jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Flugger Group, jednego z wiodących producentów farb i chemii budowlanej w Europie. Posiadamy nowoczesne laboratorium w którym opracowujemy nasze farby i impregnaty oraz dbamy o ich najwyższą jakość. Tworzymy produkty z których jakości i skuteczności jesteśmy dumni, dlatego nasze hasło to „Jakość która działa!”.

CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA

Kluczową rolę w firmie odgrywają ludzie, których doświadczenie, kreatywność i aktywne utożsamianie się z marką są podstawą jej sukcesu. Kwalifikacje naszej kadry są stale podnoszone w wyniku szkoleń i staży zawodowych. Pracownicy firmy Unicell International mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną, elastyczne podejście do pracownika, motywacyjny system wynagrodzeń, możliwości rozwoju zawodowego oraz swoich kompetencji poprzez spersonalizowane szkolenia. W naszej firmie pracujemy w oparciu o standardy grupy międzynarodowej, kładąc nacisk na to aby wszystkie nasze działania były maksymalnie proekologiczne, z najwyższą dbałością o środowisko i człowieka, etyczne oraz przyczyniały się do rozwoju społeczności lokalnej.

EKOLOGIA – WŁAŚCIWY KIERUNEK

Lokalizacja na obszarze Zielonych Płuc Polski dodatkowo zobowiązuje nas do zachowania zrównoważonego rozwoju oraz dbałości o środowisko. Kładziemy najwyższy nacisk na ekologię, dlatego też wiele z naszych produktów posiada oznaczenia EcoLabel, spełnia wymagania normy EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” bądź też jest oparte o surowce podlegające w 100% recyclingowi. Opakowania, w których dystrybuowane są nasze produkty pochodzą z recyklingu oraz w 100% ponownie podlegają recyklingowi. W ramach naszej nowej grupowej strategii ekologicznej „Going green” do 2030 roku planujemy być całkowicie neutralni pod względem emisji CO2 oraz wprowadzić na rynek farby, które w 100% będą oparte o surowce odnawialne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)