Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Umicore Poland Sp. z o.o.

Radzikowice 1c
48-300 Radzikowice
opolskie, Polska
[email protected]

www.umicore.pl

NIP: 8992847719

O Umicore

Jesteśmy globalną grupą zajmującą się technologią materiałową i recyklingiem. Redukujemy emisję spalin, napędzamy pojazdy i technologie przyszłości, nadajemy nowe życie metalom. Nasze materiały i usługi zapewniają zrównoważone rozwiązania w zakresie ekologicznego transportu i recyklingu.

Nasze dwa zakłady produkcyjne w Polsce przyczyniają się rozwoju ekologicznego transportu na rynkach europejskich. Fabryka Umicore w Nowej Rudzie produkuje katalizatory samochodowe, które redukują emisję szkodliwych zanieczyszczeń. ac.umicore.com  

Zakład Umicore w Nysie będzie produkować materiały katodowe, które determinują wydajność akumulatorów w pojazdach elektrycznych. rbm.umicore.com

Będzie to pierwsza fabryka materiałów katodowych w Europie. Zakład ma rozpocząć produkcję około połowy 2021 roku. Zatrudnienie znajdzie w nim docelowo około 400 osób. Inwestycja w Nysie jest częścią strategicznej ścieżki wzrostu grupy Umicore i odegra kluczową rolę w procesie przechodzenia w kierunku czystej mobilności. Materiały katodowe są kluczowymi składnikami akumulatorów litowo-jonowych i decydują o ich wydajności.

Materiały, które zostaną wyprodukowane w Nysie, będą sprzedawane producentom ogniw akumulatorowych, którzy produkują akumulatory do pojazdów elektrycznych.

Dlaczego Umicore?

Dążymy do stworzenia warunków, w których każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy budować środowisko wspierające innowacje, które ewoluuje dzięki współpracy oraz docenia zaangażowanie i daje każdemu możliwość rozwoju. Nasi pracownicy mają różne ambicje i zainteresowania. Wierzymy, że otwiera to nowe horyzonty zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Dzięki temu poznajemy różne perspektywy, odkrywamy nowe sposoby współpracy i wzmacniamy naszą przewagę konkurencyjną.

Jak ubiegać się o pracę w Umicore w Polsce?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o wolnych stanowiskach w Umicore. Możesz zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem tej strony internetowej.

Krok 1: przygotowanie

Dobre przygotowanie jest bardzo ważne. Jak to zrobić? Najpierw uważnie przeczytaj oferty pracy i ustal, o które stanowisko chcesz się ubiegać. Przechodząc przez proces aplikacyjny online musisz załączyć swoje CV w formacie MS Word lub PDF. Pamiętaj, aby przygotować ten dokument z wyprzedzeniem.

Twoje CV: musi zawierać następujące informacje

Możesz wysłać swoje CV na kilka wakatów. Co musi być zawarte w CV? Informacje o Twoim wykształceniu, karierze zawodowej, kiedy pracowałeś dla jakiego pracodawcy, jakie były Twoje obowiązki (najlepiej z krótkim opisem), jakie znasz języki, jakie ukończyłeś dodatkowe szkolenia itp.

Krok 2: aplikacja

Po przygotowaniu CV możesz rozpocząć proces aplikacyjny.

  • Przejdź do stanowiska, o które chcesz się ubiegać i kliknij „aplikuj”.
  • Zostaniesz przeniesiony na podobną stronę z opisem tego wakatu.
  • Jeszcze raz kliknij „kliknij tutaj, aby aplikować na to stanowisko”.
  • Utwórz profil. Gdy to zrobisz, możesz załączyć swoje CV

Krok 3: potwierdzenie

Czy proces aplikacyjny zakończył się pomyślnie? Jeśli tak, automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail, aby to potwierdzić. Twoja aplikacja jest teraz w rękach naszego zespołu rekrutacyjnego. Zajmie się on Twoją aplikacją i będzie Cię informować.

Najnowsze oferty pracy

  • Umicore Poland Sp. z o.o.

    Nysa

    2022-05-22

zobacz wszystkie oferty pracy (1)