Dane kontaktowe

UMA Investments Sp. z o.o. ( Kellogg’s )

ul. Wschodnia 3
99-300 Kutno
łódzkie, Polska
Telefon: 024 388 07 00
[email protected]

kelloggcareers.com

NIP: 5272528249

Kim jesteśmy?

Firma Kellogg jest wiodącym na świecie producentem płatków śniadaniowych i wiodącym producentem dań gotowych. Dzięki zróżnicowanemu portfolio marek, w ponad 180 krajach znajdziesz produkty Kellogg, takie jak płatki zbożowe, chipsy Pringles, krakersy, ciastka, batony zbożowe, przekąski o smaku owocowym, mrożone gofry, produkty wegetariańskie i nie tylko. Nasz zakład zlokalizowany jest w Kutnie ul. Wschodnia 3 i znany jest z produkcji chipsów Pringles.

„Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” TO MY

Jesteśmy zwycięzcą w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników w województwie łódzkim i jednym z 3 najbezpieczniejszych miejsc do pracy w Polsce. Zostaliśmy nagrodzeni statuetką Mecum Tutissimus Ibis, co oznacza „Ze mną będziesz najbezpieczniejszy”, i co czyni nas dumnymi z dotychczasowych osiągnięć i motywuje do dalszej ciągłej pracy, aby być jeszcze lepszymi w przyszłości.

JESTEŚMY JEDNYM Z NAJLEPSZYCH PRACODAWCÓW W POLSCE

Firma Kellogg w Polsce, reprezentowana przez Zespół Zakładu Produkcyjnego Pringles w Kutnie, została wyróżniona nagrodą  „Najlepsze miejsce pracy ® 2017", zdobywając 8 miejsce w Polsce, wśród firm zatrudniających od 50 do 500 osób.

PRACA W KELLOGG’S W KUTNIE

Sukces zaczyna się tutaj. Nasze wartości są częścią naszego DNA. Wskazują nam drogę, którą podążamy współpracując z naszymi partnerami w biznesie, naszym otoczeniem oraz ze sobą nawzajem. Dzięki uczciwości, odpowiedzialności, pasji, pokorze, prostocie i dążeniu do sukcesu, stworzyliśmy pełną energii kulturę firmy, gdzie rodzą się pomysły,  ludzie mogą się rozwijać i rozkwita sukces.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)