Dane kontaktowe

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11
50-382 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 359 41 60
[email protected]

NIP: 8971676655

KIM JESTEŚMY?

Ultimo S. A. jest jedną z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce, która zwraca szczególną uwagę na budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Działania koncentrujemy przede wszystkim na osobach zadłużonych, którym oferujemy wsparcie podczas wychodzenia z długów. Nasz zespół, blisko 800 pracowników, od kilkunastu lat specjalizuje się w obsłudze zakupionych wierzytelności konsumenckich, szczególnie z sektora finansowego. Ważne są dla nas standardy działania i jakość obsługi osób zadłużonych oraz partnerów biznesowych. Od sierpnia 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy B2Holding, dzięki czemu wymieniamy się najlepszymi praktykami i doświadczeniem. Więcej na temat naszej działalności możesz dowiedzieć się na stronie: www.ultimo.pl.

POZNAJ GRUPĘ ULTIMO

  • Ultimo S.A. - świadcząca usługi zarządzania wierzytelnościami na rzecz podmiotów zewnętrznych jak i spółek zależnych.
  • Ultimo Portfolio Investment – dokonująca inwestycji w portfele wierzytelności obsługiwane  przez Ultimo S.A., na podstawie umów o administrowanie wierzytelnościami.
  • Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - która gromadzi środki przeznaczone na finansowanie zakupów portfeli wierzytelności nieregularnych.
  • Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp. k. - zajmująca się obsługą prawną spraw przekazanych do obsługi Ultimo S.A..
  • TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - działającą w sektorze pożyczek gotówkowych. Więcej informacji o firmie i jej usługach można znaleźć na stronie www.taktofinanse.pl.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)