Dane kontaktowe

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11
50-382 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 359 41 60
[email protected]

NIP: 8971676655

Poniżej przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci przesłać do nas swoją aplikację. Zobacz, jakie są najważniejsze etapy procesu rekrutacji w Grupie Ultimo.

ETAP 1

APLIKACJA

Jeśli zainteresowała Cię jedna z naszych propozycji, wyślij do nas swoją aplikację!

ETAP 2

SELEKCJA APLIKACJI

Twoja aplikacja jest już u nas, właśnie ją czytamy.

ETAP 3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeśli Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebami i wymaganiami stanowiska, skontaktujemy się z Tobą, by bliżej przedstawić naszą ofertę oraz porozmawiać o Twoich oczekiwaniach.

ETAP 4

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Zapraszając Cię na spotkanie do Ultimo poinformujemy o jego formie. Możesz spodziewać się na nim pytań o swoje doświadczenie, motywację i oczekiwania. Być może poprosimy Cię także o wykonanie kilku zadań lub wypełnienie testu.

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Cenimy Twój czas, dlatego bez względu na wynik rekrutacji przekażemy Ci informację zwrotną.

ETAP 6

PIERWSZE DNI W ULTIMO

Od pierwszych dni pracy wspieramy Cię na każdym etapie wdrożenia w nowe obowiązki, jesteś pod stałą opieką dedykowanego Trenera, który odpowie wszystkie Twoje pytania. Możesz się spodziewać, że:

  • poznasz Grupę Ultimo, zapoznamy Cię z wartościami, misją, zasadami działania w naszej organizacji - przedstawimy Ci także naszą politykę bezpieczeństwa;
  • wspólnie z Trenerem Wewnętrznym będziesz miał okazję poznać siedzibę firmy;
  • po szkoleniu wstępnym, rozpoczniesz indywidualny proces adaptacji na Twoim stanowisku pracy – pamiętaj, szkolenia odbywają się w ramach zatrudnienia;
  • już od pierwszego dnia pracy masz możliwość otrzymywania dodatkowych profitów takich jak np. punkty na Planecie Ultimo przyznawane za Twoją aktywność, a które to możesz wymieniać na nagrody!

Jeżeli jeszcze nie złożyłeś CV, dołącz do nas i przekonaj się, że Ultimo to dobre miejsce pracy dla Ciebie!