Dane kontaktowe

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11
50-382 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 359 41 60
[email protected]

NIP: 8971676655

KIM JESTEŚMY?

Ultimo S. A. jest jedną z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce, która zwraca szczególną uwagę na budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Działania koncentrujemy przede wszystkim na osobach zadłużonych, którym oferujemy wsparcie podczas wychodzenia z długów. Nasz zespół, ponad 600 pracowników, od kilkunastu lat specjalizuje się w obsłudze zakupionych wierzytelności konsumenckich, szczególnie z sektora finansowego. Ważne są dla nas standardy działania i jakość obsługi osób zadłużonych oraz partnerów biznesowych. Od sierpnia 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy B2Holding, dzięki czemu wymieniamy się najlepszymi praktykami i doświadczeniem. Więcej na temat naszej działalności możesz dowiedzieć się na stronie: www.ultimo.pl.

POZNAJ GRUPĘ ULTIMO

  • ULTIMO Spółka Akcyjna - świadcząca usługi zarządzania wierzytelnościami na rzecz podmiotów zewnętrznych jak i spółek zależnych.
  • Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp. k. - zajmująca się obsługą prawną spraw przekazanych do obsługi Ultimo.
  • TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - prowadzi działalność polegającą na udzielaniu pożyczek gotówkowych, oferując klientom indywidualnym propozycję bezpiecznej i dostępnej oferty pożyczkowej z odpowiednią ofertą cenową, dopasowanej do potrzeb klienta. Więcej informacji o firmie i jej usługach na stronie TAKTO Finanse.

Poznaj B2Holding

B2Holding jest norweską grupą, która zajmuje się inwestowaniem w spółki zarządzające wierzytelnościami i oferujące usługi w zakresie odzyskiwania należności.

B2Holding rozwija się w szybkim tempie i posiada bogate doświadczenie,  które  grupa zdobyła przez lata swojej działalności, stając się jednym z wiodących graczy na swoich rynkach skandynawskich i bałtyckich oraz rozwijając się intensywnie na Bałkanach. Siedziba główna B2Holding znajduje się w Oslo (Norwegia), a spółki należące do grupy, prowadzą swoją działalność w 26 krajach w całej Europie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)