Dane kontaktowe

ULMA Construccion Polska S.A.

Koszajec 50
05-840 Brwinów
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.ulmaconstruction.pl

O NAS

ULMA Construction należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 55 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy. Jesteśmy obecni na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach. Polski oddział firmy – ULMA Construccion Polska S.A. – prowadzi działalność w 11 biurach na terenie całego kraju, posiada 4 duże centra logistyczne i dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów budownictwa.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań, a co za tym idzie oferowanie niezawodnych usług. Produkt ma znaczenie, ale tak naprawdę liczy się znalezienie optymalnych rozwiązań, spełnianie wymagań klienta oraz terminowość.

DOŁĄCZ DO NAS

Wszyscy w ULMA dążymy do wypełnienia tych zadań. Wierzymy, że doświadczenie, zaangażowanie i ciężka praca są podstawą budowania zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami.

Sukces i powodzenie w naszym biznesie zależy od ludzi. Ludzi, którzy poszukują osobistego i zawodowego rozwoju. Ludzi, którzy współpracują z klientem od samego początku. To nasz główny cel – budowanie zaangażowanego i oddanego zespołu.

Pracujemy w sposób przejrzysty, szczery i zaangażowany – zarówno wobec naszych klientów, jak i wobec siebie nawzajem. To zapewnia szybsze rozwiązywanie problemów, lepszą pracę zespołową, zdrowe relacje zawodowe, zaufanie, a w konsekwencji większą wydajność.

Do pracy w ULMA szukamy osób kreatywnych i zaangażowanych, które nie boją się innowacji. Jeśli spełniasz te wymagania – szukamy właśnie Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)